UUS!
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti
Spordikell Enduro 2 Carbon Gray Ti

Spordikell Enduro 2Carbon Gray Ti

Tootekood: 010-02754-01

Toode kohal Jah
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 29.05

Ülevaade

JOOKSE MAAILMA LÕPPU

Kasuta päikeseenergiat, mis pakub GPS'i akule eriti pikka kasutusaega ja aitab sul vastu pidada järgmisel eriti pikal võidujooksul. Lisaks aitavad toidet säästev positsioneerimise täpsus ja sisseehitatud kaardistamine sul teed leida.

 

Päikeseenergia tagab aku esmaklassilise kasutusaja ka kõige pikemate võistluste jaoks.

 

GPS-režiimis peab aku päikeseenergia abil vastu kuni 150 tundi1.

 

SatIQ™ tehnoloogia suurendab aku kasutusaega ilma asukohatäpsust ohtu seadmata.

 

Tänu TopoActive kaartidele ja NextFork™ kaardijuhistele tead, kuhu minna.

 

Väga hele LED-taskulamp aitab ümbrusel silma peal hoida.

 

Kallakule vastavad sooritusnäitajad aitavad treeningu järgmisele tasemele viia.

PÄIKESEENERGIA ABIL LAETAV AKU LOODUD ÄÄRMUSLIKE OLUDE JAOKS PUUTEEKRAAN JA NUPUD
Nutikella režiimis peab aku vastu kuni 34 päeva – päikeseenergia abil veel 12 päeva lisaks2 – katkestusteta ülevaate jaoks sinu tervise ja vormisoleku kohta ning GPS-režiimis on tänu päikeseenergiale kasutusaeg kuni 150 tundi1, et saaksid treeningute ja võistluste ajal oma sooritusnäitajaid jälgida. Vastupidav, elegantne ja kerge kujundus hõlmab suurt 1,4″ päikeseenergiaga laaditavat ekraani ja 51 mm safiirklaasiga korpust. UltraFit-rihm tagab mugavuse pikkade vahemaade läbimise ajal ja isegi äärmiselt rasketes oludes. Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.

Treeni nutikamalt. Mine kaugemale.

MAASTIKUJOOKSU VO2 MAX ULTRAJOOKS SEIKLUSVÕISTLUSE RAKENDUS
Maastikujooksu VO2 Max hindab maastikujooksjate kardiovaskulaarset vormi ja kohandub raja- ja maastikuolude järgi, mis võivad jooksusooritust mõjutada. Kasuta ultrajooksu puhkeajataimerit ning logi joogipunktides veedetud aeg. See tegevusprofiil võimaldab võistluse ajal näha pulssi, tõuse, teelõigu läbimise aegu ja muid näitajaid. Seiklusvõistluse reeglite kohaselt selles režiimis GPS salvestatakse, kuid see ei ole vaatamiseks saadaval. Kokkuvõttekuva abil saab koguni oma lõpuaega võistluskomisjonis kinnitada.
CLIMBPRO FUNKTSIOON PACEPRO™ TEHNOLOOGIA KALLAKULE VASTAVALT KOHANDATUD TEMPO
Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu. PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida. Harjuta, kuidas tempot muutuva maastikuga kohandada, et toimida oma kava järgi.
VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV SOORITUSE MÕÕTEANDMED
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab. Valmistu igaks keskkonnaks ette. Vaata pärast ühilduva nutitelefoniga sidumist, kuidas sinu keha erinevates keskkondades vastu peab, kasutades kuumuse ja kõrgusega kohanduv. Vaata täiustatud treeningnäitajad, mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu reguleerimist, taastumisnõustajat ja palju muud.
   
AUTOMAATSED PUHKEAJA TAIMERID    
Ultrajooksu ajal jälgib kell automaatselt puhkealal või kontrollpunktis veedetud aega, et sa ei peaks jooksu peatamise pärast muretsema.    

Rohkem viise tugevamaks saada.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED TAASTUMISAEG IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile. Pärast igat treeningut Taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni. Vaata Igapäevane jooks Treeningkoormuse ja treeningu oleku põhjal esitatakse sulle sõidusoovitused.
MÄESUUSATAMINE MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA SURFIFUNKTSIOONID
Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad. Pärast pulsivöö HRM-Pro™ Plusi sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust. Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See käekell töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast sinu poolt Surfline® kaamera ees vallutatud lainest3. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.
   
MTB DÜNAAMIKA    
Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.    

Leia oma finišijoon.

VÄGA HELE TASKULAMP SATIQ™ TEHNOLOOGIA MITMERIBALINE GNSS-TUGI
Hämaras valguses tee juhatamiseks tagab sisseehitatud väga hele mitme LED-tulega taskulamp (kaks korda heledam kui fēnix® 7X multisport GPS-käekell) kiire juurdepääsu eredale ja ühtlasele valgusvihule kas rohelise või valge valgusega. Automaatvaliku režiim kasutab SatIQ tehnoloogiat, et teha aku kasutusaja suurendamiseks ilma positsioneerimistäpsust ohverdamata dünaamiliselt kindlaks vajalik GPS-i režiim. Juurdepääs mitmele globaalsele satelliitnavigatsioonisüsteemile (GPS, GLONASS, Galileo). Juurdepääs mitmele navigatsioonisatelliitide saadetud sagedusele, et parandada asukoha täpsust piirkondades, kus GNSS-signaalid peegelduvad, on nõrgad või tihtipeale läbi ei tule.
NEXTFORK™ KAARDIJUHISED EESPOOL ABC ANDURID
Vaata vahemaad raja järgmise ristmikuni ja järgmise raja nime. Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest. Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.
 
SKIVIEW™ KAARDID MITME KONTINENDI TOPOKAARDID  
Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartide abil ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet enam kui 2000 suusakuurordi kohta kogu maailmas. üle maailma kohta kogu maailmas. Eellaaditud Topoactive kaardid kogu maailmast, et hoida oma avastusi õigel teel. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja värskendamiseks ilma arvutit kasutamata.  

Jälgi oma keha. Säilita isikupära.

PULSISAGEDUS RANDMELT PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™
Optiline pulsisageduse tehnoloogia4 mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse vaheldumist, et arvutada välja sinu stressiskoor. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsivööd kasutamata. Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria5 andur valgusvihke sinu randmel, et mõõta, kuidas sinu keha hapnikku omandab. Logi kaheminutine seanss, et salvestada põhiandmed, sh pulsisagedus, pulsisageduse muutlikkus, pulssoksümeetria, hingamine ja stressitase. Seejärel loo nende andmete aruanne ja jaga seda oma ühilduva nutitelefoni rakenduse Garmin Connect™ abil.
BODY BATTERY™ JÄLGIMINE UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE HINGAMISE JÄLGIMINE
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama. Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Jälgi kõiki näitajaid spetsiaalse vidina abil, mis hõlmab uneandmeid ja ülevaateid. Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.
   
VEETARBIMISE JÄLGIMINE    
Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.    

Püsi ühenduses.

NUTITEAVITUSED MUUSIKARAKENDUSED GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED
Seo kell ühilduva nutitelefoniga ning vaata oma e-kirju, sõnumeid ja teavitusi ühilduva seadmega. Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontodelt Spotify, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (ei kuulu komplekti). Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.
 
OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID CONNECT IQ™ POOD  
Kui su käekell ja telefon on omavahel ühendatud, saab su asukoha saata sõnumiga su kontaktidele käsitsi või – valitud välitegevuste ajal – automaatselt sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooniga6. Laadi alla kohandatud sihverplaate, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ Store rakendusest.  

 

 

1 Eeldusel, et kella kasutatakse kogu aeg 50 000 luksi juures.
2 * kandes kella kogu päeva jooksul 3 tundi õues 50 000-luksistes valgustingimustes
3 Olles sidunud Garmin Connecti nutiseadme rakenduse ja Surfline’i nutiseadme rakenduse
4 Tegevuse jälgimise ja vormisoleku näitajate täpsus.
5 Tegemist ei ole meditsiiniseadmega ning see ei ole ette nähtud ühegi meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks; vt Garmin.com/ataccuracy. Pulssoksümeetria ei ole kõigis riikides saadaval.
6 Kui see on paaristatud ühilduva nutitelefoniga. Ohutus- ja jälgimisfunktsiooni nõudeid ja piiranguid vt aadressilt Garmin.com/safety..
Wi-Fi on ettevõtte Wi-Fi Alliance registreeritud kaubamärk. SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid. Amazon Music ja kõik sellega seotud logod ja kaubamärgid on ettevõttele Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtetele kuuluvad kaubamärgid.

Tehnilised andmed

Üldine

OBJEKTIIVI MATERJAL Power Sapphire™
RAAMI MATERJAL Titaan
ÜMBRISMATERJAÖ Kiudtugevdatud polümeer titaanist tagakaanega
SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT Kuulub komplekti (26 mm)
RIHMA MATERJAL Ülikerge ja elastne nailon konks ja silmus
FÜÜSILISED MÕÕTMED 51 x 51 x 15.6 (mm)
Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele:
Nailonrihm: 110–220 mm
Silikoonrihm: 127–210 mm
PUUTEEKRAAN
VÄRVIEKRAAN
LED-TASKULAMP
EKRAANI SUURUS 1,4″ (35,56 mm) läbimõõt
EKRAANI ERALDUSVÕIME 280 x 280 pikslit
EKRAANI TÜÜP Päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP)
KAAL 70 g (ainult korpus: 64 g)
AKU KASUTUSAEG Nutikellarežiim kuni 34 päeva / päikeseenergia abil kuni 46 päeva*
Energiasäästuga kellarežiim: kuni 111 päeva / 550 päeva päikeseenergiaga laadides*
GPS-režiim: kuni 110 tundi / päikeseenergia abil kuni 150 tundi**
Kõik satelliitsüsteemid: kuni 78 tundi / päikeseenergiaga 96 tundi*
Kõik satelliitsüsteemid ja mitmeribaline: kuni 68 tundi / päikeseenergiaga 81 tundi**
Kõik satelliitsüsteemid ja muusika: kuni 20 tundi
Aku maksimaalne kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 264 tundi / päikeseenergiaga 714 tundi**
Ekspeditsiooni GPS: 77 päeva / päikeseenergiaga 172 päeva*
*Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kantakse kogu päeva jooksul ning kolme tunni jooksul välitingimustes 50 000 luksi juures
**Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kasutatakse 50 000 luksi juures
VEEKINDLUS 10 ATM
MÄLU/AJALUGU 32 GB

Kellafunktsioonid

KELLAAEG/KUUPÄEV jah
GPS-KELLAAJA SÜNKR.
AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE
ÄRATUSKELL
TAIMER
STOPPER
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD

Tervise jälgimine

RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND)
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINDAMISSAGEDUS (24 X 7)
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes)
VORMISOLEKU VANUS Jah (rakenduses)
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR
STRESSITASEME JÄLGIMINE KOGU PÄEVA JOOKSUL
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNESEIRE (UNEAJA SKOOR JA SOOVITUSED)
VEDELIKU TARBIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
NAISTE TERVISE JÄLGIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
HEALTH SNAPSHOT

Andurid

GPS
GLONASS
GALILEO
MITMESAGEDUSLIK POSITSIONEERIMINE
SATIQ™ TECHNOLOGY
GARMIN ELEVATE RANDMELT PULSIMÕÕTJA
BAROMEETRILINE ALTIMEETER
KOMPASS
GÜROSKOOP
KIIRENDUSANDUR
TERMOMEETER
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED)
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD
NUTITEAVITUSED
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™)
KALENDER
ILM
SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT
MUUSIKAMÄLU Kuni 2000 muusikapala
LEIA MINU TELEFON
LEIA MINU KELL
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™
SAAB SIDUDA RAKENDUSEGA GARMIN GOLF
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT
GARMIN PAY™

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK
GROUP LIVETRACK
REAALAJAS SÜNDMUSE JAGAMINE
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL
ABI

Taktikalised funktsioonid

KAHES VORMINGUS KOORDINAADID

Tegevuse jälgimise funktsioonid

SAMMULUGER
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT)
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI)
PÕLETATUD KALORID
LÄBITUD KORRUSED
LÄBITUD VAHEMAA
INTENSIIVSUSMINUTID
TRUEUP™
MOVE IQ™
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP Jah (valikuline Connect IQ rakendus)

Vormisoleku seadmed/jõusaal

AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE
SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID Jõu-, HIIT, kardio- ja elliptiline treening, stepper, treppidest kõndimine, siseaerutamine, hingamisharjutused, Pilatese treening, jooga
JÕUTREENINGUD
HIIT TREENINGUD
YOGA TREENINGUD
PILATESE TREENINGUD
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID

Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid

PULSISAGEDUSE TSOONID
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID
% MAX PULSISAGEDUSEST
PULSIRESERVI %
TAASTUMISAEG
AUTOMAATNE MAX PULSISAGEDUS
PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUSE JA STRESSI TEST (ESITAB SINU HINNANGLISE STRESSITASEME, MÕÕTES SINU PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUST, SELLEKS PEAD 3 MINUTIT PAIGAL OLEMA; STRESSITASEME SKAALA ON 1 KUNI 100; VÄIKSEMAD HINDED NÄITAVAD MADALAMAT STRESSITASET) Jah (ühilduva tarvikuga)
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE)
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Jah (ühilduva tarvikuga)
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID)
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID
AUTO PAUSE®
INTERVALLTREENING
TÄIUSTATUD TREENINGUD
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD
TOITEREŽIIMID – KOHANDATAVAD TEGEVUSAEGSED AKUSEADED
AUTO LAP®
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE
PUHKEAJATAIMERID
KONFIGUREERITAVAD RINGIMÄRGUANDED
KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANEMINE
VO2 MAX
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (RAJAL JOOKSMINE)
REAALAJAS VASTUPIDAVUS
TREENITUSTASE
TREENINGKOORMUS
TREENINGKOORMUSE FOOKUS
TREENINGUEFEKT (AEROOBNE)
TREENINGUEFEKT (ANAEROOBNE)
PEAMINE KASUTEGUR (TREENINGU EFEKTIIVSUSE MÄRGIS)
TÄIUSTATUD TAASTUMISAEG
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
KOHANDATAVAD HOIATUSED
HELIJUHISED
LÕPUAEG
VIRTUAALPARTNER
LÄBI TEGEVUS UUESTI
AUTOMAATSED MITME SPORDIALA TEGEVUSED
MITU SPORDIALA
MARSRUUDIJUHISED
GARMINI REAALAJAS SEGMENDID
STRAVA REAALAJAS SEGMENDID
RINGTEEKONNA LOOJA (JOOKS/JALGRATTASÕIT)
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK
KIIRKLAHVID
AUTOMAATNE SIRVIMINE
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL
PHYSIO TRUEUP

Jooksmise funktsioonid

SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, trenažööril jooksmine, siseruumides jooksmine, välitingimustes jooksmine, maastikujooks, virtuaalne jooksmine, ultrajooks
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO
JOOKSUDÜNAAMIKA Jah (ühilduva tarvikuga)
VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA VERTIKAALSUHE Jah (ühilduva tarvikuga)
KOKKUPUUTEAEG MAAGA JA TASAKAAL Jah (ühilduva tarvikuga)
SAMMUPIKKUS (REAALAJAS) Jah (ühilduva tarvikuga)
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS)
JOOKSU VÕIMSUS Jah (ühilduva tarvikuga)
GRADE-ADJUSTED PACE
SOORITUSE HINNANG
LAKTAADILÄVI Jah (ühilduva tarvikuga)
PACEPRO™ TEMPOSTRATEEGIAD
JOOKSUTREENINGUD
MAASTIKUJOOKSUL KÕRGUSTE MUUDATUSTE AUTOMAATNE TUVASTAMINE
JOOKSU ENNUSTAJA
JOOKSUANDURI TOEGA
RUN/WALK/STAND DETECTION

Golfifunktsioonid

EELLAADITUD 42 000 ÜLEMAAILMSE RAJAGA
KAUGUS GRIINI ETTE-, KESKOSSA JA TAHA
KAUGUS LAYUP’IDE JA DOGLEG’IDENI
MÕÕDAB LÖÖGIKAUGUSE (ARVUTAB LÖÖKIDE TÄPSE KAUGUSE MIS TAHES RAJA PUNKTIST) Automaatne
DIGITAALNE PUNKTITABEL jah
KOHANDATUD SIHTMÄRGID
STATISTIKA JÄLGIMINE (LÖÖGID, PUTTE RINGI KOHTA, GRIINID JA FAIRWAY’DE LÖÖGID)
GARMIN AUTOSHOT™
TÄISVEKTORKAART
COURSEVIEW AUTOMAATUUENDUSED
ROHELINE KUVA KOOS MÄRGISTUSMÄRGI KÄSITSI PAIGUTAMISEGA
OHUD JA RAJATAKISTUSED
PINPOINTER
PLAYSLIKE DISTANCE
SIHTMÄRGI PUUDE (PUUDUTA EKRAANIL SIHTMÄRKI, ET KUVADA VAHEMAA MIS TAHES PUNKTINI)
HÄNDIKÄPI PUNKTIARVESTUS
VOORUTAIMER/ODOMEETER
AUTOMAANE GOLFIKEPPIDE JÄLGIMINE (VAJALIK ON TARVIK)
TURNIIRI REEGLISTIK
GREEN CONTOURS (WITH GARMIN GOLF MEMBERSHIP)

Õuetegevuste funktsioonid

SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, siseruumides ronimine, kaljurahnudel ronimine, ronimine, mägijalgrattasõit, suusatamine, lumelauasõit, murdmaasuusatamine, püstiasendis aerusurf, aerutamine, kajakisõit, surfamine, lohelauasõit, purjelauasõit, räätsamatkamine, seiklusvõistlused, ratsutamine, jumpmaster, tennis, pickleball, taktikaline treening
PUNKTIDEVAHELINE NAVIGEERIMINE
JÄLJERADA REAALAJAS
TAGASI ALGUSESSE
TRACBACK®
REŽIIM ULTRATRAC
REŽIIM AROUND ME
EESPOOL
NEXTFORK™ NAVIGATION
KÕRGUSPROFIIL
VAHEMAA SIHTKOHANI
BAROMEETRILINE SUUNATÄHIS KOOS TORMIHOIATUSEGA
CLIMBPRO™ TÕUSUPLANEERIJA
VERTIKAALKIIRUS
KOGU TÕUS/LASKUMINE
REST TIMER (ULTRA RUN ONLY)
TULEVANE KÕRGUSPUNKT
EELLAADITUD TOPOGRAAFILISED KAARDID
EELLAADITUD TEEDE JA RADADE KAARDID
EELLAADITUD SUUSAKUURORDIKAARDID
ALLALAADITAVA KARTOGRAAFIA TUGI
GPS-KOORDINAADID
SIGHT 'N GO
PINDALA ARVUTAMINE Jah (rakendusega Connect IQ™)
JAHI-/KALAPÜÜGIKALENDER Jah (rakendusega Connect IQ™)
PROJEKTEERITUD VAHEPUNKT
PÄIKESE- JA KUUTEAVE Jah (rakendusega Connect IQ™)
RAKENDUSE XERO ASUKOHAD
EKSPEDITSIOONI GPS-TEGEVUS
LOODED Jah (rakendusega Connect IQ™)

Rattasõidu funktsioonid

ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART)
SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Jalgrattasõit, maanteerattasõit, mägijalgrattasõit, maastikusõit, igapäevased töösõidud jalgrattaga, jalgrattamatkad, e-rattasõit, e-mägirattasõit, siserattasõit, rattakross, triatlon
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM)
RAJAD
MTB SÜDIKUS JA VOOG
RATTASÕIDURINGI ANDMED JA MAKSIMAALNE ENERGIAVÄLJUND RINGI AJAL (ENERGIAANDURIGA)
LÄBI TEGEVUS UUESTI
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) Jah (ühilduva tarvikuga)
ÜHILDUB SEADMEGA VECTOR™ (ENERGIAMÕÕDIK)
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI
TÄIUSTATUD RATTASÕIDU DÜNAAMIKA
EKRAANIGA VARIA VISION™ ÜHILDUV (PEAEKRAAN)
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR)
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA)

Ujumisfunktsioonid

SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine, avaveeujumine, ujumine/jooksmine
AVAVEES UJUMISE MEETRIKA (VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV/-SAGEDUS, TÕMBEVAHEMAA, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS)
HARJUTUSE LOGIMINE (AINULT UJUMISBASSEINIS)
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
KORDUS PUHKETAIMERI KASUTAMISEL
AUTOMAATNE PUHKEREŽIIM (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED
TEMPOMÄRGUANDED (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
STARDILOENDUSE ALGUS
UJUMISTREENINGUD BASSEINIS
KRIITILINE UJUMISKIIRUS
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE
PULSISAGEDUS VÄLISEST HRM-IST (REAALAJAS PUHKEAJAL, INTERVALLI- JA SEANSISTATISTIKA PUHKEAJAL NING AUTOMAATNE PULSISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) Jah (koos HRM-Tri, HRM-Swimi, HRM-Pro või HRM-Pro Plusiga)

Laste tegevuse jälgimise funktsioonid

RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)

Ühenduvus

NUTITREENERI JUHTIMINE
Karbis sisaldub
  • Enduro 2 musta UltraFit-nailonrihmaga
  • Must silikoonist kellarihm
  • Toite-/Arvutijuhe
Seotud lingid Sobivad tooted
Laadin tooteid, palun oota...
Lisa ostukorvi 889,95€

Maksa hiljem 3 osas - intressi ja teenustasuta