E-poe tingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna GPS24.ee (edaspidi Kaubamaja) omaniku GPS GRUPP OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted

2.1. Toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
2.3. Kaubamajas olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.
2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.
2.5. Sooduskoodi allahindlus ei kehti juba soodushinnaga müüdavatele toodetele.

3. Toodete eest tasumine

3.1. Ettemaksuarve koos pangalink`iga saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa  on laekunud Kaupmehe arvelduskontole.
 
4. Toodete tarnimine

4.1. Toodete tarnekulu Eesti piires on vastavalt teenusele: kaup kulleriga uksetaha 5.- €, SmartPost pakiautmaat 3.- €. Ise kaubale järgi tulles on käsitlustasu 4.-€.
4.2. Toote tarnimiseks pakub Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) kolme võimalust: Eesti Post ELS kuller, SmartPost pakiautomaat või võimalust ise kaubale järgi tulla.
4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5. Garantii

5.1. Kaupmehe garantiitingimused leiate siit.

6. Vastutus ja vääramata jõud

6.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
6.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

7. Muud tingimused

7.1. Kõiki Kaubamaja külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
7.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses Kaubamaja vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8. Kauba tagastamine
8.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.(Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti järelmaksuga ostetud kaubale) Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata. Kui tagastatav kaup on kasutatud või müügipakend on rikutud, peab klient kompenseerima kauba väärtuse vähenemise. Juhul, kui kaup on oluliselt rikutud, on GPS GRUPP OÜ'l õigus tagastatud tootest keelduda.  Gps seadmed ei tohi olla lukustunud satelliit signaalidele, s.t. tuvastanud asukoha.
8.2. Tagastamisele ei kuulu Allalaetavad tooted. ( Kaardiuuendused (litsentsid),  Arvutikaardid jne.)
8.3. Kauba tagastamise kulud kannab klient.
8.4. Taganemisõigus ei kohaldu, kui kliendiks on juriidiline isik
8.5. Taganemisõigus ei kohaldu, kui kaup on tellitud spetsiaalselt kliendi nõuetele.