E-poe kaudu tellimine

Tellimine

1. Valige välja Teid huvitavad tooted ning lisage need ostukorvi. Ostukorvi lehel saate muuta ostukorvi koguseid ja artikleid. Kustutamiseks klikake vastaval nupul ning vajutage uuenda nuppu. Koguse muutmiseks valige vastavalt + või - nuppu. Kui teil on kehtiv sooduskood, siis sisestage see vastavasse lahtrisse ja vajutage uuenda nuppu.

2. Kui ostukorvi on kõik vajalikud tooted lisatud asuge tellimust vormistama. Täita tuleb kõik tärniga tähistatud read. Lugege kindlasti ka e-poe kasutustingimusi ja tehke vastavasse kasti "linnuke". Omniva kuller, Omniva pakiautomaat või SmartPost pakiautomaat. Jälgige, et kõik andmed saaks korrektselt sisestatud, sest Teie sisestatud andmetest genereeritakse arve automaatselt. Samuti jälgige, et tarne aadress saaks õige. 

3. Kui andmed on sisestatud vajutage "Esita tellimus" nuppu. Teie e-mailile saadetakse vastava tellimuse kinnitus koos pangalingiga, mille põhjal on Teil mugav ja lihtne ostude eest tasuda. Pangalingi lehelt saab teostada makseid SEB pangast ja Swedbankast. Kui teil nimetatud pankades kontot pole, saate kauba eest tasuda manusena kaasasoleva tellimuse kinnituse põhjal.
Kauba ja arve saadame Teile välja tööpäeviti kohe (juhul, kui arve laekub tööpäeval enne kella 17:00), pärast tellimuse kinnituse laekumist. Teieni jõuab kaup kulleriga kohaletoimetamise puhul alates tellimuse kinnituse laekumisest järgmisel tööpäeval. SmartPost ja Omniva pakiautomaat teenuse puhul toimetatakse kaup sinu poolt valitud pakiautomaati tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul. Kui kaup kohal, saadetakse vastava sisuline teade koos juhistega sinu poolt antud mobiiltelefoni numbrile. 

GPS24 soovib sulle meeldivaid oste!