Ülevaade

IGA PÄEV JA ALATI

Kasuta igat tundi parimal võimalikul moel täiustatud treeningfunktsioonide, ööpäevaringse tervise ja heaolu jälgimise ning päikesepaneeli Power Sapphire™1 toel üle kuu aja kestva aku abil. See tugeva korpusega kell peab alati vastu.

PÄIKESEPANEEL POWER SAPPHIRE

NUTIKELLA REŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 22 PÄEVA1

KIRGAS LED-TASKULAMP

TÄIUSTATUD TRENNIANDMED JA TAASTUMISSOOVITUSED

TERVISE- JA HEAOLUFUNKTSIOONID

SATIQ™️ TEHNOLOOGIA JA MITMESAGEDUSLIK GPS

JÄTA KOMPROMISSID SELJA TAHA 

AKU PIKK KASUTUSAEG SISSEEHITATUD LED-TASKULAMP MÄESKOOR
Kuni 22 päeva nutikellarežiimis, sh tundi otsest päikesevalgust (50000 luksi) päevas, ja kuni 73 tundi GPS-režiimis päikeseenergiaga laadimisega (eeldusel, et kella kasutatakse kogu aeg 50000 luksi juures). Valguse muudetav intensiivsus ja punane ohutusvalgus tagavad pimedas treenimise ajal parema ülevaate olukorrast ning mugava valguse siis, kui seda vajate. Vilkumisrežiim ühildub isegi sinu jooksurütmiga. See funktsioon, Mõõdab sinu jooksuvõimet mäest üles jooksmise ajal ja hindab sinu edenemist aja jooksul maksimaalse hapnikutarbimise ning treeningajaloo põhjal. See mõõdab sinu jooksuvõimet järskudel tõusudel ja vastupidavust jooksmise ajal pikkadel tõusudel ning tagab andmed aja jooksul kogunenud tulemuste põhjal.
VASTUPIDAVUSSKOOR DISAINILT VASTUPIDAV JÕUD PEITUB TEADMISTES
See funktsioon, Mõõdab sinu vastupidavust pikemate jõupingutuste ajal ja ühendab kõigi sinu sportlike tegevuste treeningandmed, et aidata sul mõista, kuidas treening sinu üldist vastupidavust mõjutab. Dünaamilised mõõteandmed kasutavad sinu maksimaalset hapnikutarbimist, lühi- ja pikaajalist treeningkoormust ning muid tegureid, et jälgida sinu treeningu võtmeaspekte muu kui ainult maksimaalse hapnikutarbimise põhjal. Vastupidaval spordikellal on 1,3″ kriimustustele vastupidav päikesepatareiga laetav ekraan, puuteekraan, tavapärased nupud ja 47 mm kiudtugevdatud polümeerist korpus, roostevabast terasest raam ja tagakate. Kella on testitud USA sõjaliste standardite järgi termo-, põrutus- ja veekindluse osas. Sinu tervise- ja treeningandmed peaksid olema kergesti tõlgendatavad ning tagama ülevaate, mille põhjal saab edasi tegutseda. Alusta igat päeva kohandatava hommikuse aruandega ning vaata igapäevast tervise- ja heaoluandmete kokkuvõtet. Kasuta treeninguvalmiduse funktsiooni, mille abil jälgitakse paljusid erinevaid tervisenäitajaid, mis aitavad sul treeningu tõhusust ja taastumist maksimaalselt ära kasutada1 ning läbipõlemist vältida.

JÕUDLUSOMADUSED

VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA PACEPRO™️ TEHNOLOOGIA CLIMBPRO FUNKTSIOON
Hangi hinnanguline jooksutempo soovitus 5km, 10km ja poolmaratoni korral. Planeeri võistluspäeva strateegia GPS-i põhiste tempojuhistega valitud raja või vahemaa jaoks. Vaata reaalajas teavet oma praeguste ja järgmiste tõusude kohta allalaaditud radadel.
KALLAKULE VASTAVALT KOHANDATUD TEMPO TREENINGVALMIDUS TREENITUSTASE
Hangi samasuguse jõupingutuse puhul vastav jooksutempo nii tasasel maal jooksmise kui ka tõusude puhul. Kohe kui ärkad, saad oma unekvaliteedil1, taastumisel, treeningkoormusel jpm põhineva valmisolekuskoori, et saaksid otsustada, kas oled sel päeval pingutuseks valmis või peaksid rahulikult võtma. Jälgi ülevaade ja saad teada, kas treenid tõhusalt, oled heas vormis või kurnatud.
SOORITUSE MÕÕTEANDMED VASTUPIDAVUS REAALAJAS IGAPÄEVASEID TREENINGSOOVITUSI
Jälgi oma sooritust täiustatud treeningandmeid, maksimaalse hapnikutarbimise, treeningkoormuse ja palju muu abil Enneta läbipõlemist ning kasuta neid andmeid pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks. Vaata kogu nädala igapäevaseid treeningsoovitusi mida kohandatatakse pärast igat jooksu või sõitu.
TAASTUMISAJA­NÕUSTAJA VÕIDUJOOKSUVIDIN JOOKSUVÕIMSUS RANDMELT
Tea, kui kaua pead vastavalt oma viimasele treeningule taastuma enne järgmist pingelist treeningut. Treeningusoovitused, personaalsed igapäevased treeningusoovitused jms aitavad sul välja selgitada, kui kaua pead järgmiseks võistluseks ette valmistuma. Vaata, kui palju jõudu rajal või teel rakendad, et saaksid oma energiat paremini jaotada ja treeninguid täiustada.
   
GARMIN COACH    
Hangi tasuta kohandatavad 5km, 10km ja poolmaratoni treeningukavad meie asjatundlikelt treeneritelt.    

AKTIIVSUSFUNKTSIOONID

JÄLGI OMA TEGEVUSI HIIT-TREENINGUD ANIMEERITUD TREENINGUD
Kasuta eellaaditud aktiivsusprofiile, et hankida erinevate sportlike tegevuste andmeid ja ülevaateid. Nüüd saad jälgida ka meeskondlikke spordialasid, näiteks Euroopa jalgpalli, Ameerika jalgpalli, reketisporti ja palju muud. Jälgi järgmist: HIIT trennid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata või kohandatud trennid. Jälgi kellaekraanil animeeritud kardiotreeningu, jooga ja Pilatese treeninguid.
MURDMAASUU­SATAMINE JA LUMELAUASÕIT MURDMAASUU­SATAMISE DÜNAAMIKA SURF ACTIVITY
Hangi tõusu- ja laskumisandmed koos muude mõõteandmetega, näiteks järgmisega: rütm, sammu pikkus ja kallak. Mõõda treeningkoormust, kui seade on seotud HRM-Pro™️ Plusi pulsivööga (müüakse eraldi). Salvesta püütud lainete arv, saavutatud maksimumkiirus, läbitud vahemaa ja palju muud.
 
SURFLINE®-I KAAMERA MTB DÜNAAMIKA  
Surfline Sessions™️ tehnoloogia võimaldab sul igast püütud lainest video luua, kui kasutad Surfline’i kaamerat. Kasuta Surfline’i vidinat, et näha tõusu, laine kõrgust ning tuult ja surfihinnangut viie lähima surfikoha kohta2. Jälgi oma sõidu üksikasju tänu spetsiaalsetele Grit® and Flow™️ mõõtmistulemustele  

NAVIGATSIOONIFUNKTSIOONID

OUTDOOR MAPS+ SATIQ TEHNOLOOGIA ABC ANDURID
Valikuline rakenduse Outdoor Maps+ tellimus, mis tagab juurdepääsu täiustatud kaartidele (saadaval ainult USA-s) satelliidipiltidele (saadaval ülemaailmselt); laadige see oma käekella. Hangi mitmeribalise GPS-i abil ülim positsioneerimistäpsus, optimeerides samal ajal aku kestvust. Navigeeri järgmine rada kõrgusmõõturi, baromeetri ja elektroonilise kolmeteljelise kompassi abil.
MITME KONTINENDI TOPO KAARDID SKIVIEW™️ KAARDID GOLFIRADADE KAARDID
Saadaval Kaardid TopoActive Laadi Wi-Fi®-ühenduse kaudu alla mis tahes maailma piirkonna andmed, et püsida uurimisretkel õigel teel. Vaata radade nimetusi ja raskusastmeid rohkem kui 2000 eellaaditud suusakuurordi kohta kogu maailmas. Hangi eellaaditud täisvärvides CourseView’ kaartidele rohkem kui 43 000 golfiraja kohta üle maailma.
NEXTFORK™️ KAARDIJUHISED ETTEVAATE FUNKTSIOON RINGREISI TEEKOND
Navigeeri vaid kiire pilguheidu abil ning näed vahemaad järgmise ristmikuni ja raja nime. Saad võistluse ajal ühe pilguga teada valitud HP kontrollpunktidest (näiteks puhkealadest). Sisesta vahemaa ja hangi soovituslikud marsruudid, mis sind ka tagasi juhatavad
   
SUUNAJUHISTEGA RAJAD    
Loo rakenduses Garmin Connect™️ uus rada või leia olemasolev või sünkrooni oma lemmikust kolmanda osapoole platvormiga ja hangi suunajuhiseid.    

TERVISEFUNKTSIOONID

HOMMIKUNE RAPORT HRV-OLEK PULSISAGEDUS RANDMELT
Hangi kohandatud ülevaade oma unest, treeningplaanidest, pulsisageduse olekust, ilmateatest jne kohe pärast ärkamist. Saa une ajal oma üldise tervise, taastumise ja treeningute tulemuslikkuse kohta parem ülevaade. Kell mõõdab pidevalt su pulssi, et saaksid teada, kui palju tegevuste sooritamise ajal vaeva näed1.
PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR UNE JÄLGIMINE JA UNEAJA SKOOR AJAVÖÖNDI NÕUSTAJA
Jälgi vere hapnikutaset ärkveloleku või magamise ajal2. Saa uneskoori, unefaaside ja parema une soovituste abil ülevaade keha taastumisest. Aitab vähendada lennuväsimust, tagab juhised valguse käes viibimise, unegraafiku ja treeningute kohta.
BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE STRESSITASEME JÄLGIMINE FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™️
Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks1. Saa teada, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Logi kaheminutiline seanss, et salvestada põhilisi tervisenäitajaid, seejärel koosta aruanne ja jaga seda oma arstiga.
   
MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE    
Jälgi ja logi oma menstruaaltsüklit või rasedust trenni- ja toitumisteabe saamiseks.    

PÜSI ÜHENDUSES 

NUTITEAVITUSED MUUSIKA GARMIN PAY™️ VIIPEMAKSED
Seo kell iPhone®-i või Androidi™️ nutitelefoniga ning võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja nutitelefon. Laadi alla muusikapalad ja esitusloendid Spotify või Deezeri kontolt, et saaksid ilma telefonita kuulata. Liigu hõlpsasti läbi maksejärjekordade ja ühistranspordisüsteemide kindlate teenusepakkujatega
OHUTUS- JA JÄLGIMIS­FUNKTSIOONID STOCK TRACKER CONNECT IQ™️ POOD
Kui sa ei tunne end turvaliselt või sinu kell on tuvastanud intsidendi, saadab su kell sõnumi koos su reaalajas asukohaga4. Jälgige kuni 50 oma lemmikaktsiat5 otse oma randmelt. Lisa kellakuvasid, andmevälju ja rakendusi oma seotud kellale.
   
TOITEHALDUR    
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid sinu käekella aku kasutusaega mõjutavad.    

1Aktiivsusmonitori täpsus.
2Olles sidunud Garmin Connecti nutiseadme rakenduse ja Surfline’i nutiseadme rakenduse.
3Tegemist ei ole meditsiiniseadmega ning see ei ole ette nähtud ühegi meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks; vt Garmin.com/ataccuracy. Pulssoksümeetria ei ole kõigis riikides saadaval.
4Kui on seotud ühilduva nutitelefoniga. Ohutus- ja jälgimisfunktsiooni nõudeid ja piiranguid vt aadressilt Garmin.com/safety..
5Kui on seotud ühilduva nutitelefoniga. Kõik rakenduses Garmini aktsiajälgija esitatud andmed on ainult informatiivsed ega ole ette nähtud kasutamiseks kauplemisel või investeerimisel. Vaadake saidilt Twelvedata.com/stocks börsi, mida rakendus Aktsiad toetab.
Wi-Fi on ettevõtte Wi-Fi Alliance registreeritud kaubamärk. iPhone on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja muudes riikides registreeritud kaubamärk.# #Android on ettevõtte Google LLC. kaubamärk SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid.

Tehnilised andmed

Üldine

OBJEKTIIVI MATERJAL Power Sapphire™
RAAMI MATERJAL Titaan
ÜMBRISMATERJAL Kiudtugevdatud polümeer titaanist tagakaanega
SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT sisaldub (22 mm)
RIHMA MATERJAL Silikoon
FÜÜSILISED MÕÕTMED 47 x 47 x 14,5 mm mm
Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele:
Silikoonrihm: 125-208 mm
Nahkrihm: 132-210 mm
Tekstiilrihm: 132-210 mm
Metallvõru: 132-215 mm
PUUTEEKRAAN
VÄRVIEKRAAN
LED-TASKULAMP
EKRAANI SUURUS 33,02 mm (1,3″) läbimõõt
EKRAANI ERALDUSVÕIME 260 x 260 pikselit
EKRAANI TÜÜP Päikesevalguses nähtav, peegeldav pikselmälu (MIP)
KAAL 73g (ainult korpus: 50g)
VEEKINDLUS 10 ATM
AKU KASUTUSAEG Nutikell: kuni 18 päeva/22 päeva päikeseenergia abil*
Energiasäästuga kellarežiim: kuni 57 päeva/173 päeva päikeseenergia abil*
Ainult GPS: kuni 57 hours/73 tundi päikeseenergia abil**
Kõik satelliitsüsteemid: Up to 40 hours/48 hours with solar*
Kõik satelliitsüsteemid + mitmeribaline: kuni 23 tundi / päikeseenergiaga 26 tundi**
Kõik satelliitsüsteemid muusikaga: kuni 10 tundi
Maksimaalne aku kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 136 tundi/ 289 tundi päikeseenergia abil**
Ekspeditsioon GPS-režiimis: kuni 40 päeva/ 74 päeva päikeseenergia abil*
*Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kantakse kogu päeva jooksul ning kolme tunni jooksul välitingimustes 50 000 luksi juures
**Päikeseenergia abil laadimine, eeldades, et kella kasutatakse 50 000 luksi juures
LAADIMISVIIS Garmini omandiõigusega pistiklaadija
MÄLU/AJALUGU 32 GB

Kellafunktsioonid

KELLAAEG/KUUPÄEV
GPS-KELLAAJA SÜNKR.
AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE
ÄRATUSKELL
TAIMER
STOPPER
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD

Tervise jälgimine

RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND)
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINGAMISSAGEDUS (24X7)
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS
VORMISOLEKU VANUS. Jah (rakenduses)
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR
PÄEVA STRESSITASE
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER.
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNEAJA SKOOR JA STATISTIKA  
VEDELIKU TARBIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
NAISTE TERVIS Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
KUVATÕMMIS TERVISEST
AJAVAHESTRESSI NÕUSTAJA

Andurid

GPS
GLONASS
GALILEO
MITMESAGEDUSLIK POSITSIONEERIMINE
SATIQ™ TECHNOLOGY
GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA
BAROMEETRILINE ALTIMEETER
KOMPASS
GÜROSKOOP
KIIRENDUSANDUR
TERMOMEETER
ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED)
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD
NUTITEAVITUSED
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™)
KALENDER
ILM
SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT
MUUSIKAMÄLU
LEIA MINU TELEFON
LEIA MINU KELL
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™
AKTSIAD
GARMIN PAY™

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK
GROUP LIVETRACK
REAALAJAS SÜNDMUSE JAGAMINE
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL
JUHTUMI TUVASTUSE TEADE TELEFONIS KANTAVATE SEADMETE KOHTA
ABI

Taktikalised funktsioonid

KAHES VORMINGUS KOORDINAADID

Tegevuse jälgimise funktsioonid

SAMMULUGER
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT)
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI)
PÕLETATUD KALORID
LÄBITUD KORRUSED
LÄBITUD VAHEMAA
INTENSIIVSUSMINUTID
TRUEUP™
MOVE IQ™
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP Jah (valikuline Connect IQ rakendus)

Vormisoleku seadmed/jõusaal

AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE
KARDIOTREENINGUD
JÕUTREENINGUD
HIIT TREENINGUD
YOGA TREENINGUD
PILATESE TREENINGUD
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID
EKRAANITREENINGU LIHASEKAART

Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid

PULSISAGEDUSE TSOONID
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID
% MAX PULSISAGEDUSEST
PULSIRESERVI %
TAASTUMISAJANÕUSTAJA
AUTOMAATNE MAX PULSISAGEDUS
HOMMIKUNE RAPORT
VÕISTLUSE ÜLEVAADE/VIDIN
HRV-OLEK
TREENINGVALMIDUS
PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUSE JA STRESSI TEST (ESITAB SINU HINNANGLISE STRESSITASEME, MÕÕTES SINU PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUST, SELLEKS PEAD 3 MINUTIT PAIGAL OLEMA; STRESSITASEME SKAALA ON 1 KUNI 100; VÄIKSEMAD HINDED NÄITAVAD MADALAMAT STRESSITASET) Jah (ühilduva tarvikuga)
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+™ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE)
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Jah (ühilduva tarvikuga)
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID)
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID
AUTO PAUSE®
INTERVALLTREENING
TÄIUSTATUD INTERVALL (SH AVATUD KORDUSED, INTERVALLIDE ANDMELEHT, PUHKEAJA EKRAAN JA AUTOMAATTUVASTUS)
TÄIUSTATUD TREENINGUD
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD
TOITEREŽIIMID – KOHANDATAVAD TEGEVUSAEGSED AKUSEADED
HRM-I JOOKSUTEMPO JA DISTANTS
AUTO LAP®
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE
PUHKEAJATAIMERID
KONFIGUREERITAVAD RINGIMÄRGUANDED
KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (JOOKSMINE)
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (RAJAL JOOKSMINE)
REAALAJAS VASTUPIDAVUS
VASTUPIDAVUSSKOOR
LOAD RATIO
TREENITUSTASE täiustatud
TREENINGKOORMUS
TREENINGKOORMUSE FOOKUS
TREENINGU EFEKTIIVSUS
TREENINGUEFEKT (ANAEROOBNE)
PEAMINE KASUTEGUR (TREENINGU EFEKTIIVSUSE MÄRGIS)
TÄIUSTATUD TAASTUMISAEG
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED täiustatud
KOHANDATAVAD HOIATUSED
HELIJUHISED
LÕPUAEG
VIRTUAALPARTNER
LÄBI TEGEVUS UUESTI
AUTOMAATSED MITME SPORDIALA TEGEVUSED
MITU SPORDIALA
MARSRUUDIJUHISED
GARMINI REAALAJAS SEGMENDID
STRAVA REAALAJAS SEGMENDID
RINGTEEKONNA LOOJA (JOOKS/JALGRATTASÕIT)
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSED MARSRUUDID
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK
KIIRKLAHVID
AUTOMAATNE SIRVIMINE
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL
PHYSIO TRUEUP
ÜHTLUSTATUD TREENITUSTASE

Jooksmise funktsioonid

SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, Jooksmine välistingimustes, Jooksmine jooksulindil, Jooksmine sisetingimustes, Maastikujooks, , Ultrajooks
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO
JOOKSUDÜNAAMIKA
VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA VERTIKAALSUHE
KOKKUPUUTEAEG MAAGA JA TASAKAAL
SAMMUPIKKUS (REAALAJAS)
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS)
JOOKSU VÕIMSUS
GRADE-ADJUSTED PACE
SOORITUSE HINNANG
LAKTAADILÄVI Jah (ühilduva tarvikuga)
PACEPRO™ TEMPOSTRATEEGIAD
JOOKSUTREENINGUD
MÄESKOOR
MAASTIKUJOOKSUL KÕRGUSTE MUUDATUSTE AUTOMAATNE TUVASTAMINE
JOOKSU ENNUSTAJA
JOOKSUANDURI TOEGA
RUN/WALK/STAND DETECTION

Golfifunktsioonid

EELLAADITUD 43 000 ÜLEMAAILMSE RAJAGA
KAUGUS GRIINI ETTE-, KESKOSSA JA TAHA
KAUGUS LAYUP’IDE JA DOGLEG’IDENI
MÕÕDAB LÖÖGIKAUGUSE (ARVUTAB LÖÖKIDE TÄPSE KAUGUSE MIS TAHES RAJA PUNKTIST) Automaatne
DIGITAALNE PUNKTITABEL
KOHANDATUD SIHTMÄRGID
STATISTIKA JÄLGIMINE (LÖÖGID, PUTTE RINGI KOHTA, GRIINID JA FAIRWAY’DE LÖÖGID)
GARMIN AUTOSHOT™
TÄISVEKTORKAART
COURSEVIEW AUTOMAATUUENDUSED
ROHELINE KUVA KOOS MÄRGISTUSMÄRGI KÄSITSI PAIGUTAMISEGA
OHUD JA RAJATAKISTUSED
PINPOINTER
PLAYSLIKE DISTANCE
SIHTMÄRGI PUUDE (PUUDUTA EKRAANIL SIHTMÄRKI, ET KUVADA VAHEMAA MIS TAHES PUNKTINI)
HÄNDIKÄPI PUNKTIARVESTUS
TEMPOTREENING
VOORUTAIMER/ODOMEETER
AUTOMAANE GOLFIKEPPIDE JÄLGIMINE (VAJALIK ON TARVIK)
TUULEKIIRUS JA SUUND (VAJALIK ON ÜHENDUS GOLFIRAKENDUSEGA)
VIRTUAALNE GOLFITEENER
SAAB SIDUDA RAKENDUSEGA GARMIN GOLF
TURNIIRI REEGLISTIK
ROHELISED KONTUURID (GARMIN GOLFI LIIKMELISUSEGA)

Õuetegevuste funktsioonid

SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, Siseronimine, Kaljurahnudel ronimine, Ronimine, Mägijalgrattasõit, Suusatamine, Lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, lumelauasõit, Murdmaasuusatamine, Murdmaasuusatamine, Veesuusatamine, Püstiasendis aerusurf, Aeruramine, Kajakisõit, Surfamine, Veelauasõit, Lainelauasurf, Veetuubiga sõit, Küttimine, Lohelauasõit, Purjelauasõit, Lumeräätsakõnd, Kalapüük, Ratsutamine, Mootorrattasõidule Langevarjuhüpped, Tennis, Pickleball, Padel, Taktikaline treening, Disc Golf, Sulgpall,Squash, Lauatennis, Vibulaskmine, Kärestikusõit, Uisutamine,Purjeekspeditsioon Maastikuralli, Motosport, ATV sõit, PaadisõitPurjetamine Purjetamine
PUNKTIDEVAHELINE NAVIGEERIMINE
JÄLJERADA REAALAJAS
TAGASI ALGUSESSE
TRACBACK®
REŽIIM ULTRATRAC
REŽIIM AROUND ME
VÕRDLUSPUNKT
EESPOOL
NEXTFORK™ NAVIGATION
KÕRGUSPROFIIL
VAHEMAA SIHTKOHANI
BAROMEETRILINE SUUNATÄHIS KOOS TORMIHOIATUSEGA
CLIMBPRO™ TÕUSUPLANEERIJA
VERTIKAALKIIRUS
KOGU TÕUS/LASKUMINE
REST TIMER (ULTRA RUN ONLY)
AUTOMAATNE PUHKEOLEK
TULEVANE KÕRGUSPUNKT
EELLAADITUD SUUSAKUURORDIKAARDID
ALLALAADITAVA KARTOGRAAFIA TUGI
GPS-KOORDINAADID
SIGHT 'N GO
PINDALA ARVUTAMINE Jah (rakendusega Connect IQ™)
JAHI-/KALAPÜÜGIKALENDER Jah (rakendusega Connect IQ™)
PROJEKTEERITUD VAHEPUNKT
PÄIKESE- JA KUUTEAVE
RAKENDUSE XERO™ ASUKOHAD
ÜHILDUV TUULEMÕÕDIKUGA
EKSPEDITSIOONI GPS-TEGEVUS
LOODED Jah (rakendusega Connect IQ™)
LAINETE ÜLEVAADE

Rattasõidu funktsioonid

ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART)
SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Rattasõit, Maanteesõit, Maastikuratas, Sõit kruusateedel, Pendelsõit rattaga, Rattamatk, Elektrirattasõit, Maastikuratas, Sisejalgrattasõit, Jalgrattakross, Triatlon,BMX
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM)
RAJAD
JÕUDLUSJUHIS
MTB SÜDIKUS JA VOOG
RATTASÕIDURINGI ANDMED JA MAKSIMAALNE ENERGIAVÄLJUND RINGI AJAL (ENERGIAANDURIGA)
LÄBI TEGEVUS UUESTI
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) Jah (ühilduva tarvikuga)
VÕIMSUSKÕVER JA % FTP TREENINGUD
ÜHILDUB SEADMEGA VECTOR™ (ENERGIAMÕÕDIK)
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI
TÄIUSTATUD RATTASÕIDU DÜNAAMIKA
EKRAANIGA VARIA VISION™ ÜHILDUV (PEAEKRAAN)
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR)
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA)

Ujumisfunktsioonid

SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine, Avaveeujumine, Ujumine/jooksmine
AVAVEES UJUMISE MEETRIKA (VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV/-SAGEDUS, TÕMBEVAHEMAA, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS)
HARJUTUSE LOGIMINE (AINULT UJUMISBASSEINIS)
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
KORDUS PUHKETAIMERI KASUTAMISEL
AUTOMAATNE PUHKEREŽIIM (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED
TEMPOMÄRGUANDED (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
STARDILOENDUSE ALGUS
UJUMISTREENINGUD BASSEINIS
KRIITILINE UJUMISKIIRUS
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE
PULSISAGEDUS VÄLISEST HRM-IST (REAALAJAS PUHKEAJAL, INTERVALLI- JA SEANSISTATISTIKA PUHKEAJAL NING AUTOMAATNE PULSISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) Jah (koos HRM-Tri, HRM-Swimi, HRM-Pro või HRM-Pro Plusiga)

Laste tegevuse jälgimise funktsioonid

RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)

Ühenduvus

NUTITREENERI JUHTIMINE
Karbis sisaldub
  • fēnix® 7 Pro
  • Laadimine/andmekaabel
Seotud lingid Sobivad tooted
Laadin tooteid, palun oota...
Lisa ostukorvi 738,95€

Maksa hiljem 3 osas - intressi ja teenustasuta