UUS!
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar
Jalgratta GPS Garmin Edge 1040 Solar Solar

Jalgratta GPS Edge 1040Solar

Tootekood: 010-02503-21

Toode kohal Jah
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 19.07

Ülevaade

TÖÖTAB PÄIKESEENERGIAGA

Ära kunagi peata rattasõitu suurepärase päikeseenergial töötava GPS-iga rattakompuutri abil, mille peale võid loota, kui seda kõige enam vajad. Edge 1040 Solar on kõigeks valmis – olgu selleks kruusateed või tõeliselt järsud tõusud.

 

Rühi edasi. Power Glass™ päikeseenergiaga laadimine1 pikendab energiasäästurežiimis aku tööaega kuni 45 minutit tunni kohta.

 

Sõida kaugemale, laadi vähem. Päikeseenergiaga laadimisega saad kuni 45 tundi aku tööaega nõudlikes oludes ja kuni 100 tundi akusäästurežiimis1.

 

Mine sügavustesse. Mitme sagedusribaga GNSS-iga ei lase see oma täpsust heidutada tihedalt kasvavatest puudest ega linnakanjonist

 

Jalgrattasõidu võimekuse2 ja raja keerukuse funktsioonid aitavad sul oma tugevaid ja nõrku külgi tundma õppida.

 

Sõida nagu kohalik sõidutüübist lähtuvate kaartide ja navigeerimise abil.

 

Kui oled sõitmas, saa vastupidavuse soovitusi2, et saaksid jälgida, kui palju jõuvarusid sul veel jäänud on.

Sooritusvõime tipp.

 

VASTUPIDAVUSE SOOVITUSED JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUS JA RAJA NÕUDED JÕUDLUSJUHIS
Kui oled sõitmas, saa vastupidavuse soovitusi2, et saaksid jälgida, kui palju jõuvarusid sul veel jäänud on. Liigita enda kui jalgratturi tugevused2, keskendu tulemuste parandamisele ja valmistu ette kindla raja raskusteks. Soovitatud jõudluse eesmärgid2 aitavad sul oma pingutust kogu raja vältel juhtida.
DÜNAAMILINE SOORITUSVÕIME JÄLGIMINE TREENITUSTASE IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
Rohkem vihjeid selle kohta, kuidas sinu keha treeningule reageerib. Jälgi VO2 Max, taastumisaega treeningkoormust, treeningkoormuse fookust ja palju muud2. Kui tõhus on sinu Treening? Hinda oma hiljutiste treeningute ajaloo sooritusvõime näitajaid automaatselt ja vaata, kas trenn on olnud produktiivne, oled saavutanud tippvormi või pingutad üle2. Vaata igapäevased sõidusoovitused põhinevad su praegusel treeningkoormusel ja näitajal VO2 max2.
SÜNKROONI TREENINGUKAVAD KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV CLIMBPRO FUNKTSIOON
Saa sise- ja välitreeningute plaane rakendusest Garmin Connect™, või sünkrooni lihtsalt oma Edge'i seadmesse teistest rakendustest, kaasa arvatud rakendusest TrainingPeaks®. Lisaks saad meeldetuletusi vahele jäänud treeningu sooritamiseks. Valmistu igaks keskkonnaks ette. Vaata, kuidas su keha eri keskkondades kuumuse ja kõrgusega kohaneb1. Vaata jäänud tõusu pikkust ja kallet marsruudile või rajale jäävat tõusu võttes. Nii saad mõõta pingutust ja näha, palju veel kannatama pead. Saad isegi salvestada oma tõusud sõidujärgseks ülevaatamiseks oma seadmes või rakenduses Garmin Connect.
TOITUMISE JA VEETARBIMISE HOIATUSED RATTASÕIDU DÜNAAMIKA MTB DÜNAAMIKA
Saa kilomeeter kilomeetri järel sissevaateid sellesse, mida vastupidamiseks vajad. Edge 1040 teavitab sind, kui sul on aeg vett juua või süüa. Kasuta ära täiustatud rattasõidumõõdikuid1 , mis näitavad muutusi sinu sooritusvõimes, mis põhinevad asendil, ratta seadistusel, sõidu kestusel ja paljul muul. Saad jälgida iga sõidu ägedaid üksikasju sõidu vajalikke andmeid nagu hüpete arv, hüppe pikkus ja õhus oleku aeg.
VASTUPIDAVUS JA VOOLAVUS PIKEM AKU KASUTUSAEG PÄIKESEENERGIAGA LAADIMINE
GPS-i, tõusu ja muude andmete põhjal on võimalik hinnata sõidu raskusastet. Sõidu kulgemine mõõdab seda, kui sujuvalt sa rattaga mööda rada alla laskud – see tagab tulemuse, mida järgmisel korral ületada. Seadmel Edge 1040 on kuni 35 tundi aku tööaega isegi nõudlikes oludes ja kuni 70 tundi energiasäästurežiimis Aku kasutusaega saad pikendada valikulise toiteploki Garmin Charge™ abil kuni kaks korda. Power Glassi päikeseenergia abil laadimisega lääts pikendab aku tööaega, mis annab sulle energiasäästurežiimis aku tööaega kuni 100 tundi või kuni 45 tundi nõudlikes oludes. Päevase aja sõitude ajal lisab energiasäästurežiimis kuni 42 minutit tunni kohta ja kuni 20 minutit tunni kohta nõudlikes tingimustes1.

Leia rohkem, kui ainult teekondi.

MITME SAGEDUSRIBAGA GNSS SÕIDUTÜÜBIST LÄHTUVAD KAARDID TRAILFORKS RAKENDUS
Parem asukohatäpsus ja katvus isegi kõige nõudlikumates oludes – mitmesüsteemse, mitmesagedusega GNSS-tehnoloogia abil. Olenemata sellest, mis tüüpi su ratas on, sõida nagu kohalik ja kasuta täiustatud kaarte, millel on populaarsed teed ja rajad ning otsitavad huvipunktid (POIs) esile tõstetud. Saad kergesti otsida radu otse oma Edge’i seadmest, kus ülemaailmselt marsruuditavad MTB-radade andmed ja Trailforksi huvipunktid. Või laadi alla rakendus Trailforks, et edastada oma planeeritud marsruudid Trailforksi veebilehelt.
HARUREŽIIM PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMISE ABIL TEEKONNA ÜMBERARVUTAMINE
See režiim kuvab automaatselt rajale jäävad hargnemised ja näitab, kus sa rajavõrgus asud. Saabuvate pöörete hoiatustega, ei eksi sa kunagi. Tee teekonnal navigeerimisest paus ja mine maastikku uurima. Kui oled valmis rajale naasma, näitab seade Edge 1040 sulle teed.
   
SHIMANO STEPS EBIKE SÜSTEEMI ÜHILDUVUS    
Vaata eBike olekukuva, andmevälju ja süsteemi oleku ja hoiatusteadete tuge. Näed sõidu ajal ka abitaset, valitud käiku, aku kasutusaega ja paljud muud.    

Kaitse ennast ja oma jalgratast.

INREACH® ÜHILDUVUS VARIA™ ÜHILDUVUS JUHTUMITUVASTUS
Püsi ühenduses iga sõidu ajal, sidudes oma Edge'i ühilduva inReach seadmega. Vaata sõnumeid ja vasta neile, jaga reisiandmeid ja käivita interaktiivseid SOS-hoiatusi2. Seo Edge 1040 jalgrattaarvuti oma Varia tahavaateradariga radar ja tuled, et näeksid ja oleksid nähtav. See Edge saadab automaatselt sinu asukoha teate eellaaditud hädaolukorra kontaktile, kui see tuvastab juhtumi3.
JALGRATTA ALARM RÜHMASÕNUMID RÜHMA JÄLGIMISE FUNKTSIOON
PIN-koodiga kaitstud jalgratta alarm teavitab sind sinu nutitelefonis, kui su ratast liigutatakse siis, kui oled ise toas või rattast eemal puhkepausil. Ole ühendusess4 oma sõidukaaslastega, kui rühmast eraldud. Hoia oma sõidukaaslatel silm peal ka siis, kui nad vaateväljast kaovad ja võimalda neil sama teha4. GroupTrack suudab korraga jälgida kuni 50 sinu sõpra. Lihtsalt vaata ekraanile ja näe uuendusi.

NUTITEAVITUSED SÜNKROONIMINE TEENUSEGA GARMIN CONNECT CONNECT IQ™ POOD
Saa tekstsõnumeid ja teavitusi otse oma Edge’i seadmesse, kui oled selle ühilduva nutitelefoniga sidunud. Garmin Connect rakendus on koduks jõudsalt arenevale veebikogukonnale, kus inimesed saavad liikvel olles üksteisega ühenduda ja omavahel võistelda ning oma võite sotsiaalmeedias jagada. Laadi alla kohandatud andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid oma ühilduvasse nutitelefoni laaditud rakendusest Connect IQ Store .
 
NUTIKA TREENERI ÜHILDUVUS AUTOMAATNE SEADISTAMINE  
Paarista Edge 1040 oma Tacx® sisetrenažööriga, et saaksid sõita siis, kui tahad ja kus tahad. Ole hetkega valmis, selle asemel, et raisata aega sätete konfigureerimisele. Hangi oma eelmisest Edge jalgrattakompuutrist eeltäidetud kohandatud sõiduprofiilid, sõidu tüübid ja andurid. Kui need on sinu Edge'i seadmes, saad hallata oma sõiduprofiile otse oma seadmest või ühilduvast nutitelefonist.  

Loe lähemalt blogist.

1 Eeldusel, et päevasel ajal sõidetakse pidevalt 75 000 luksi tingimustes
2 Kui seade on seotud ühilduvate anduritega (müüakse eraldi)
3 Vajalik on aktiivne satelliitsidetellimus. Mõnes riigis on satelliitsidevahendite kasutamine reglementeeritud või keelatud. Kasutaja kohustus on teada ja järgida kõiki kohaldatavaid seadusi riikides, kus seadet kavatsetakse kasutada.
4 Kui on seotud ühilduva nutitelefoniga. Ohutus- ja jälgimisfunktsiooni nõudeid ja piiranguid vt aadressilt Garmin.com/safety..
5 Kui on seotud ühilduva nutitelefoniga.
TrainingPeaks on ettevõtte Peaksware, LLC registreeritud kaubamärk.

Tehnilised andmed

Üldine

FÜÜSILISED MÕÕTMED 2,3″ x 4,6″ x 0,8″ (59,3 x 117,6 x 20,0 mm)
PUUTEEKRAAN
VÄRVIEKRAAN
EKRAANI SUURUS 3,5″ (88,9 mm) diagonaal
EKRAANI ERALDUSVÕIME 282 x 470 pikslit
KAAL 133 g (4,4 untsi)
AKU TÜÜP Laetav liitiumioonaku
AKU KASUTUSAEG kuni 35 tundi
kuni 45 päikeseenergia abil
Sõltuvalt seadistustest
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM
VEEKINDLUS IPX7
AKUPANGA TUGI (GARMIN CHARGE)

Kaardid ja mälu

VÕIMALUS LISADA KAARTE
ALGKAART Eelsalvestatud rattakaardid
MÄLU 64GB
VAHEPUNKTID/LEMMIKUD/ASUKOHAD 200
MARSRUUDID 100 marsruuti
AJALUGU Kuni 200 tundi

Andurid

GPS
GLONASS
GALILEO
MITME SAGEDUSRIBAGA GNSS
BAROMEETRILINE ALTIMEETER
MAGNETOMEETER
GÜROSKOOP
KIIRENDUSANDUR
ÜMBRITSEVA VALGUSE ANDUR

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED)
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD
NUTITEAVITUSED
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™)
ILM
SEADETE REAALAJAS SÜNKROONIMINE MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK
GROUP LIVETRACK
SÕITJATE VAHELINE SÕNUMITEENUS
JUHTUMITUVASTUS
ABI
LEIA MINU EDGE®
JALGRATTA ALARM
ILMATEATED
INREACH®-SEADMEGA ÜHILDUV

Tegevuse jälgimise funktsioonid

PÕLETATUD KALORID

Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid

KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID)
AUTO PAUSE®
INTERVALLTREENING
TÄIUSTATUD TREENINGUD
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
PEAMISED JA TEISESED TREENINGU EESMÄRGID
AUTO LAP®
VO2 MAX
REAALAJAS VASTUPIDAVUS
TREENITUSTASE
TREENINGKOORMUS
TREENINGKOORMUSE FOOKUS
JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUSE ANALÜÜS
RAJA KEERULISUSE ANALÜÜS
TREENINGUEFEKT (AEROOBNE)
TAASTUMISNÕUSTAJA
VIRTUAALPARTNER
LÄBI TEGEVUS UUESTI
SEGMENDID
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID
AUTOMAATNE SIRVIMINE
PHYSIO TRUEUP

Õuetegevuste funktsioonid

CLIMBPRO™ TÕUSUPLANEERIJA

Rattasõidu funktsioonid

ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART) Jah (multi-region)
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM)
RAJAD
SEADMESISENE TEEKONNALOOJA
SEADMESISENE ASUKOHAOTSING
JÕUDLUSJUHIS
POPULAARSUSE SOOJUSKAART
RATTASÕIDU DÜNAAMIKA FUNKTSIOONIGA ÜHILDUV
MTB DÜNAAMIKA
INTEGREERITUD TRAILFORKSI RAJAANDMED
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR)
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV

Ühenduvus

KAUGJUHTIMISSEADE EDGE®
VARIA™ KAUGJUHTIMISSEADE
ANT+™ ELEKTROONILINE KÄIGUVAHETUS
SHIMANO DI2 SYNCHRO SHIFT INTEGREERIMINE
NUTITREENERI JUHTIMINE
LAIENDATUD EKRAAN (VÕIMALDAB GARMINI KELLAL JAGADA ANDMEEKRAANE SEADMES EDGE®)
Karbis sisaldub
  • Edge® 1040 Solar
  • Must silikoonkorpus
  • Kinnitused (MTB, tavaline ja esihoidik)
  • USB-kaabel
  • Randmepael
Seotud lingid Sobivad tooted
Laadin tooteid, palun oota...
Lisa ostukorvi 638,95€

Maksa hiljem 3 osas - intressi ja teenustasuta