UUS!
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Creator Edition Creator Edition

Spordikaamera GoPro HERO11 BlackCreator Edition

Tootekood: CHDFB-111-EU

Toode kohal Jah
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 19.07

Ülevaade

Salvesta üliägedaid videosid oma telefoni automaatselt. Kõik algab kaamerast – HERO11 Black on kõige võimsam GoPro siiani. Uus sensor salvestab rohkem, kõrgema lahutusvõimega, parema stabilisatsiooniga ning võimalusega muuta oma materjal laiaks kinofilmilikuks või ekstra kõrgeks püstiseks pildiks või videoks. Kaameral on 5.3K video ja 27 MP fotod, lisaks Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth 5.0 stabilisatsioon ning kaks LCD-ekraani. Peale salvestamist pane oma kaamera laadima ning Sinu materjal laetakse automaatselt pilve ning sellest tehakse äge highlight video.

Salvesta. Lae. Saa äge töödeldud video automaatselt

Lihtsalt ühenda oma GoPro vooluvõrguga, kui oled koduses WiFi võrgus. Samal ajal, kui kaamera laeb, laetakse Sinu materjal pilve ning materjalist tehakse äge video muusika ja efektidega. Videod saadetakse automaatselt Sinu telefoni, olles jagamiseks valmis.

Revolutsiooniline uus sensor

HERO11 Black’i jõuline uus sensor pakub külluslikuma vaatenurga. See annab Sulle ekstrasuure lõuendi, et saaksid oma loomingul lasta veelgi rohkem lennata. Lihtsalt kasuta GoPro Quik rakendust, et suumida sisse, lõigata, muuta külgede suhet jpm jättes alles pildil kõik rikkaliku tekstuuri ning teravuse.

Uskumatu pildikvaliteet

5.3K video, mis annab Sulle 91% rohkem lahutusvõimet kui 4K ja uskumatu 665% rohkem kui 1080p, HERO11 Black salvestab seiklusi detailirikkalt ja kinofilmilikult. Vett tõrjuv läätsekate aitab eemale hoida valgusest tulevad peegeldused ning muud segajad, et Sinu pildid ja videod oleksid veelgi paremad.

Kõrge kvaliteediga fotod + videod, kõrge kaadriarv

HERO11 Black’i uus sensor suudab salvestada 27 MP fotosid ja 5.3K 60 kaadrit/s videot uskumatult sujuvalt. Sa saad videost võtta ka eraldi 24,7 MP kaadreid läbi Quik rakenduse. Lisaks salvestada ka 2.7K 240 kaadrit/s videot, mida saab mängida 8× aeglasemalt, et näha seda, mida tavavideos ei näeks.

Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth stabilisatsioon

HyperSmooth pole kunagi olnud parem kui praegu. Ja nüüd võitis ta ka auhinna pööraselt sujuva video eest — 2021 Emmy® kaamerasisese sensori ja stabilisatsiooni tarkvara eest. HyperSmooth 5.0 tõstab latti veelgi kõrgemale koos Horisondi Luku, täiustatud 4 : 3 suhte stabilisatsiooniga ja AutoBoost režiimiga, mis annab maksimaalse stabilisatsiooni minimaalse sisselõikamisega. Seda kõike tänu uuele sensorile. Filmi rattasõitu, rulaga trikitamist, suuskadega libisemist või aja oma lapsi niisama pargis taga, et saada parim POV kaader – ka kõige värisevam video tuleb ideaalselt sujuv.

Horisondi Lukk

Anna oma videotele professionaalne väljanägemine hoides horisont alati sirgena ja sujuvana kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO11 Black hoiab horisondi sirgena isegi, kui kaamera teeb täis 360° pöörde ära salvestamise ajal. Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga pakub Horisondi Lukk ülisujuvat pilti, mis on täiuslikult sirge. Sa ei vaja gimbalit ega mingit muud tarkvara, et saada professionaalne video.

Vastupidav + veekindel kuni 10 m

Täiesti veekindel ja tugevam kui varem, HERO11 Black kaamera on mitmekülgne, et olla Sinu kaaslaseks igal seiklusel. Selle robustne disain suudab vastu pidada ka karmidele oludele, filmides ikka edasi, olgu selleks muda, lumi või vesi. Vastupidav ja kriimuvaba objektiivikaitse lisab kaitset ja on lihtsalt vahetatav, kui selleks peaks vajadus olema.

Pikalt kestev Enduro aku

HERO11 Black tuleb koos uue revolutsioonilise Enduro akuga. Kasutades täiustatud tehnoloogiat suudab 1720 mAh Enduro aku drastiliselt parandada kaamera jõudlust külmades temperatuurides. Tavalistel temperatuuridel suudab see parandada salvestuse aega kuni 38% võrreldes eelmiste GoPro kaamerate ja akudega. See laseb Sul suusatada, lauatada ning teha muid talviseid seiklusi kauem kui kunagi varem. Enduro aku ka laeb kiiremini, et peaksid vähem aega ootama ja rohkem aega seigelda.

Üle 1 miljardi värvi

HERO11 Black laseb Sul valida salvestamist kas 8-bit või 10-bit värvide vahel. Suutes kuvada üle miljardi värvi, 10-bitised värvid pakuvad suuremat värvide sügavust, sujuvamaid üleminekuid ning reaalsemat pilti Sinu videotes.

Uus HyperView digitaalne lääts

See GoPro eksklusiivne lääts võtab uue 8 : 7 suhtega sensorist välja suurepärase ja ülilaia 16 : 9 kaadri. Tulemus on ülimalt lai vaade, mis teeb Sinu kaadrist veelgi ägedama video, kuhu jääd peale Sina ise ning kõik Sind ümbritsev.

Ülimalt mitmekülgne 8 : 7 küljesuhe

8 : 7 küljesuhe salvestab rohkem iga kaadriga. Lisatud kõrgus võimaldab ideaalselt salvestada 9 : 16 sotsiaalmeedia kaadreid lõigates vähem ja saades rohkem – näiteks läbi Quik rakenduse. Kasutades rakendust, saad Sa suumida sisse parematele kohtadele ning jättes just need oma videosse. Mitmekülgne formaat lubab hiljem fotot lõigata ja töödelda lihtsamalt.

Eesmine + tagumine LCD-ekraan

Kadreerimine vlogimiseks ja selfideks pole kunagi olnud nii lihtne koos kõrge kvaliteediga eesmise LCD-ekraaniga, mis on nüüd kõrgema kaadrisagedusega ja tervama detailsusega. Parem puutetundlikkus ning kiirem katik. Otseülekandmine koos HERO11 Black kaameraga näeb välja parem kui iial varem ja veebikaamera funktsioonid on lihtsad ja loogilised.

Uued öö efektid

HERO11 Black kaameral on kolm uut Time Lapse režiimi, mis teevad just öösel ägedaid võtteid. Star Trails ehk tähtede jutid kasutab Maa rotatsiooni ning salvestab nii hingematvaid jutte taevasse, nagu tähed liiguks läbi aja ja pildi. Light Painting ehk valgusega maalimine lubab Sul teha ägedaid pintslitõmbeid liikuva valgusega. Vehicle Light Trails kasutab pimedas liiklust, et salvestada värviliste joonte pilt.

Lihtne või pro juhtimine

HERO11 Black kaameral on kaks võimalust, kuidas seda juhtida. Kas lihtne suuna-ja-salvesta või täielik kaamera kontroll. Lihtne juhtimine on eelsalvestatud koos ülimalt mitmekesiste salvestuse režiimidega, mis on ideaalsed enamiku olukordade jaoks. Lihtsalt suuna ja vajuta nuppu. Pro osa avab eelsalvestatud režiimid ning laseb täielikult ja detailselt muuta igat seadet ning režiimi.

Lisaümbrised

HERO11 Black ümbrised ehk modid annavad Sinu GoPro'le lisaväärtusi juurde vastavalt Sinu vajadustele. Media Mod lisab mitmesuunalise mikrofoni, 3,5 mm mikrofoni pesa, HDMI väljundi ja 2 cold-shoe kinnitust valguse ja ekraani vms jaoks. Kas soovid oma subjektile rohkem valgust lisada? Light Mod lisab valgust ning paneb subjekti särama. Keera külge Max Lens Mod ning saa osa ülimalt laiast vaatenurgast, mis jätab peale kõik ninaotsast jalataldadeni. Ning Max HyperSmooth stabilisatsioon lisab kõige sujuvama video.

Erinevad režiimid

Ära maga midagi maha. Kasuta näiteks LiveBurst režiimi, mis salvestab 1,5 sekundit enne ja pärast nupule vajutust. Ja isegi, kui sellest jääb väheks, siis HindSight salvestab lausa 30 sekundit enne, kui nuppu vajutad – et Sa kunagi ei jääks parimast hetkest ilma. Saad panna ka taimeri ning aegvõtte, et saaksid kaamera paigutada ükskõik kuhu ja ise teha midagi muud.

Mitmekülgne kinnitamine

Kinnituste vahetamine võtab vaid sekundi tänu sisseehitatud kinnitusele. Ei mingeid raame ja ega muid jubinaid. Veelgi parem on see, et iga lisa, mis sobib HERO9 ja HERO10 Black kaameraga, sobib ka HERO11 kaameraga.

Veebikaamera + otseülekanne

Kasuta oma GoPro kaamerat kõige vingema veebikaamerana. See mitmekülgsus kajastub ka otseülekannete tegemise võimekuses, kus Sinu kaadrid näevad välja ideaalselt värinavabad isegi, kui vlogid joostes läbi metsa tänu HyperSmooth stabilisatsioonile ning teravale lahutusvõimele.

Lihtne üleslaadimine + piiramatu pilve laadimine

Ülilihtne, ülikiire. Piltide ja videote edastamine Sinu pilvega ühendatud GoPro'st telefoni on lihtne ja mitmekülgne – lihtsalt vali, kas soovid juhtmevabalt läbi Quik rakenduse seda teha või ülikiirelt USB kaabliga. Samuti on saadaval piiramatu mahuga pilveruum koos automaatse üleslaadimisega. Lihtsalt pane oma kaamera oma koduses WiFi võrgus laadima ja kaamera teeb ülejäänu.

GPS telemeetria

Vali telemeetria ning lisa see oma videole, et näeksid kohe oma kiirust, kõrgust, asukohta ja G-jõude. Nii annad parema tunnetuse oma tegevusest.

Tehnilised andmed

General Features Summary

Video Features
 1. Video
 2. 360 Spherical Video
 3. HDR Video
 4. 10-bit HEVC
 5. HyperView Digital Lens
 6. Video Stabilization
 7. Horizon Lock / Leveling
 8. Slo-Mo
 9. Looping Video
 10. HindSight
 11. Scheduled Capture
 12. Duration Capture
 13. Live Streaming
 14. Webcam Mode
 15. Max Lens Mode
 1. Yes
 2. ---
 3. ---
 4. Yes
 5. Yes
 6. HyperSmooth 5.0
 7. Horizon Lock
 8. Up to 8x
 9. Yes
 10. Yes
 11. Yes
 12. Yes
 13. Yes
 14. Yes
 15. Yes
Photo Features
 1. Single Photo
 2. RAW Photo
 3. HDR Photo
 4. Burst Photo
 5. LiveBurst
 6. PowerPano
 7. Night Photo
 1. Yes
 2. Yes
 3. Yes+SuperPhoto
 4. Yes
 5. ---
 6. ---
 7. Yes
Time Lapse Features
 1. TimeWarp Video
 2. Star Trails
 3. Light Painting
 4. Vehicle Lights
 5. Time Lapse Photo
 6. Time Lapse Video
 7. Night Lapse Photo
 8. Night Lapse Video
 1. TimeWarp 3.0
 2. Yes
 3. Yes
 4. Yes
 5. Yes
 6. Yes
 7. Yes
 8. Yes
Audio Features
 1. 3.5mm Mic Input
 2. RAW Audio Capture
 1. w/Media Mod (H9B/H10B/H11B)
 2. WAV Format
Connected Features
 1. Auto Upload to Cloud
 2. Automatic Highlight Video to Phone
 1. w/GoPro Subscription
 2. w/GoPro Subscription

Camera weight: 154g
Dimensions: 71.8 W x 50.8 H x 33.6 D (mm)

Audio Features

3.5mm Audio Mic Input with Media Mod for HERO11 Black or Pro 3.5 Mic Adapter (Sold Separately) | RAW Audio Capture (.wav Format)

Connected Features

Uploads Automatically to the Cloud + Get a Highlight Video Automatically with GoPro Subscription | Wi-Fi + Bluetooth® | GPS Enabled

Connects to GoPro Quik App | Auto Offload to Phone | Wired Transfer to Phone²

Camera Modes + Settings

Photo

27MP, 8:7 aspect ratio

Photo SuperPhoto + HDR; Wide, Linear Lenses Burst—Wide, Linear, Narrow Lenses; Auto, 60/10, 60/6, 30/6, 30/3, 30/1, 10/3, 10/1, 5/1, 3/1 Night—Wide, Linear, Narrow Lenses; Auto, 2s, 5s, 10s, 15s, 20s, 30s Shutter Additional Photo Settings—Scheduled Capture, Touch Zoom, Photo Timer, Protune, Standard, RAW Photo Capture (Photo, Burst, and Night Modes) Photo Settings

Video

Video 5.3K60, 4K120 + 2.7K240 Wide FOV 16:9, 4:3, 8:7 aspect ratios

HERO11 Black 16:9 Aspect Ratio

 5.3K

 

 

 

 

 


HyperView Lens

SuperView Lens

Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Leveling

Linear + Horizon Lock


30, 24 fps

60, 30, 24 fps

60, 30, 24 fps

60, 30, 24 fps

60 fps

30, 24 fps


4K

 

 

 

 

 


HyperView Lens

SuperView Lens

Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Leveling

Linear + Horizon Lock


60, 30, 24 fps

120, 60, 30, 24 fps

120, 60, 30, 24 fps

120, 60, 30, 24 fps

120 fps

60, 30, 24 fps


 2.7K

 

 

 

 


SuperView Lens

Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Leveling

Linear + Horizon Lock


120, 60 fps

240, 120, 60 fps

240, 120, 60 fps

240 fps

120, 60 fps


1080p

 

 

 

 

SuperView Lens

Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Leveling

Linear + Horizon Lock

120, 60, 30, 24 fps

240, 120, 60, 30, 24 fps

240, 120, 60, 30, 24 fps

240 fps

120, 60, 30, 24 fps


HERO11 Black 4:3 Aspect Ratio

4K

 

 


Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Lock


60, 30, 24 fps

60, 30, 24 fps

60, 30, 24 fps


 2.7K

 

 


Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Lock


120, 60 fps

120, 60 fps

120, 60 fps


HERO11 Black 8:7 Aspect Ratio

 5.3K


Wide Lens


30 fps


4K


Wide Lens


30 fps


 HERO11 Black Looping Video

4K

 

 

 


SuperView Lens

Wide Lens

Linear Lens

Linear + Horizon Lock


30 fps

30 fps

30 fps

30 fps


 1080p

 

 

 

 


SuperView Lens

Wide Lens

Linear Lens

Narrow Lens

Linear + Horizon Lock


120, 60 fps

120, 60 fps

120, 60 fps

120, 60 fps

120, 60 fps


Intervals Max, 5m, 20m, 60m, 120m Video File Format --- MP4 (H.265/HEVC) Max Video Bit Rate --- 120Mbps (4K, 5.3K) Additional Video Settings --- HyperSmooth 5.0 Video Stabilization + AutoBoost, HindSight, Scheduled Capture, Duration Capture, On-Screen Shortcuts, Touch Zoom, 8x Slo-Mo, Protune

Time Lapse

 HERO11 Black - TimeWarp 3.0 Video

 5.3K


Wide, Linear Lenses


Auto, 2x, 5x, 10x, 15x, 30x Speed


4K


Wide, Linear Lenses


Auto, 2x, 5x, 10x, 15x, 30x Speed


1080p


Wide, Linear Lenses


Auto, 2x, 5x, 10x, 15x, 30x Speed


  HERO11 Black Star Trails Video

 5.3K


Short, Long, Max Trail Length


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s Shutter


4K


Short, Long, Max Trail Length


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s Shutter


HERO11 Black Light Painting Video 

 5.3K


Short, Long, Max Trail Length


0.5s, 1s, 2s Shutter


4K


Short, Long, Max Trail Length


0.5s, 1s, 2s Shutter


HERO11 Black Vehicle Light Trails Video

 5.3K


Short, Long, Max Trail Length


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s Shutter


4K


Short, Long, Max Trail Length


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s Shutter


HERO11 Black - Time Lapse Video

 5.3K
 


Wide, Linear Lenses
 


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


4K
 


Wide, Linear Lenses
 


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


2.7K
 


Wide, Linear Lenses
 


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


1080p
 


Wide, Linear Lenses
 


0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


HERO11 Black - Night Lapse Video

 5.3K
 


Wide, Linear Lenses
 


Auto, 4s, 5s, 10s, 15s, 20s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


4K
 


Wide, Linear Lenses
 


Auto, 4s, 5s, 10s, 15s, 20s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


2.7K
 


Wide, Linear Lenses
 


Auto, 4s, 5s, 10s, 15s, 20s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


1080p
 


Wide, Linear Lenses
 


Auto, 4s, 5s, 10s, 15s, 20s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval


Time Lapse Photo --- Wide, Linear, Narrow Lenses 0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval Night Lapse Photo --- Wide, Linear, Narrow Lenses 0.5s, 1s, 2s, 5s, 10s, 30s, 1m, 2m, 5m, 30m, 60m Interval Additional Time Lapse Settings --- Scheduled Capture, Duration Capture, On-Screen Shortcuts, Touch Zoom, Protune, RAW Photo Capture (Time Lapse and Night Lapse Modes)

Battery Life

HERO11 Black's maximum record times require airflow around the camera (either the camera, or the air around the camera, is moving). The chart below shows approximate record times with and without airflow.

Video Mode    Record Time (Minutes) Without Airflow Record Time (Minutes)
With Airflow
5.3K / 60fps 35 61
5.3K / 30fps 80 80
5.3K(8:7) / 30fps 61 68
5.3K(4:3) / 30fps 75 75
4K / 120fps 28 54
4K / 60fps 70 70
4K / 30fps 88 88
4K(4:3) / 60fps 61 61
4K(8:7) / 60fps 34 56
2.7K / 240fps 38 58
2.7K / 120fps 78 78
2.7K / 60fps 83 83
2.7K(4:3) / 120fps 56 68
2.7K(4:3) / 60fps 80 80
1080p / 240fps 67 67
1080p / 120fps 82 82
1080p / 60fps 89 89
1080p / 30fps 137 137

¹Within your home Wi-Fi network. GoPro subscription required. GoPro subscription available in select territories. Cancel anytime. Visit gopro.com for info and availability.

²Requires standard USB-C to USB-C or standard USB-A to USB-C and Apple® Lightning to USB Camera Adapter, depending on device.

Karbis sisaldub

Standard komplekt:

 • HERO11 Black kaamera
 • Laetav Enduro aku
 • Kumer kleebitav kinnitus
 • Madal kiirkinnitus ja pöidlakruvi
 • USB-C kaabel

Creator Edition:

 • HERO11 Black kaamera
 • GoPro Volta
 • GoPro Light Mod 
 • GoPro Media Mod
 • Suur kandekott
 • Laetav Enduro aku
 • Kumer kleebitav kinnitus
 • Madal kiirkinnitus ja pöidlakruvi
 • USB-C kaabel
Seotud lingid Lisavarustus
Laadin tooteid, palun oota...
Lisahoidikud
Laadin tooteid, palun oota...
Lisa ostukorvi 611,09€

Maksa hiljem 3 osas - intressi ja teenustasuta