Ülevaade

LOODUD ÜLESANDE TÄITMISEKS

Kohanduva AMOLED-ekraani, traditsiooniliste nuppude ja puutetundliku ekraaniga multispordi GPS-i nutikell sisaldab spetsiaalseid taktikalisi funktsioone, samuti kaardistamist, muusikat, täiustatud treeningfunktsioone ja palju muud.

Ere ja hõlpsasti loetav AMOLED-ekraan kohandub ja hämardub, vastavalt missiooni tingimustele.

Sisseehitatud valge ja rohelise valgusega taskulamp aitab pimeduses näha.

Ära lase akul endale piire seada – kasuta akut nutikella režiimis kuni 31 päeva.

Jää märkamatuks spetsiifiliste taktikaliste funktsioonidega, nagu öise nägemise ühilduvus, salarežiim ja kiirlähtestuslüliti.

Navigeeri kindlalt eellaaditud kaartide, mitmesagedusliku GPS-i toe ja välisandurite abil.

Applied Ballistics®-i tarkvara on eellaaditud ja selle saab avada Garmini mobiilirakenduse AB Synapse kaudu (nõutakse avamistasu).

 

AKU KASUTUSAEG DISAINILT KVALITEETNE PUUTEEKRAAN JA NUPUD
Kasuta nutikellarežiimis kuni 31 päeva kestvat akut ja GPS-režiimis kuni 89 tundi kestvat akut. USA sõjaväestandardite (MIL-STD-810) järgi testitud vastupidaval, kuid keerukal disainil on suur 1,4″ ekraan. Tavapärased nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.

Ühildub iga sinu eesmärgiga.

SISSEEHITATUD ROHELINE VÕI VALGE TASKULAMP ÖÖVAATLUSE TUGI STEALTH REŽIIM
Sisseehitatud mitme LED-iga taskulamp võimaldab kiiret juurdepääsu eredale ja ühtlasele valgusvihule kas rohelise või valge valgusega, et sulle vähese valgusega tingimustes abiks olla. Ekraani päeva- ja öökuva on lihtne vahetada ning sisu saab öövaatlusprillidega lugeda. Stealth režiim peatab GPS-asukoha salvestamise ja jagamise ning keelab juhtmeta ühenduvuse ja side – kõik muu jääb aktiivseks.
KUSTUTUSLÜLITI JUMPMASTERI REŽIIM KAHES VORMINGUS KOORDINAADID
Kui turvalisus on ohus, eemaldab kustutuslüliti seadme mälust kogu kasutajasisu. See funktsioon arvutab militaarjuhiste põhjal väljahüppe kõrguspunkti ning aitab pärast hüpet sihtpunkti liikuda. Sünkrooni oma asukoht hõlpsalt teistega, nähes samal ekraanil nii merkaatori universaalset põikprojektsiooni, kui ka sõjalise võrgu tugisüsteemi.
PROJITSEERITUD TEEPUNKTID JAHITEGEVUS NAVIGEERIMINE OTSE SIHTPUNKTI
Määra ja salvesta geograafilised kaugasukohad, kuhu hiljem navigeerida. Jälgi oma jahti ja märgi jahi jaoks mõeldud teekonnapunktid otse kellale. Navigeeri otse ülemaailmses lennundusandmebaasis olevasse siht- või vahepunkti. Või vali funktsioon Lähedal, et aktiveerida teekond lähimasse lennujaama.
ILMATEADE OUTDOOR MAPS+ RAKENDUSLIKU BALLISTIKA ELIITTARKVARA
Juurdepääs lennuilmale, sealhulgas NEXRAD-radarile, METAR-idele ja TAF-idele, et näha tuult, nähtavust, õhurõhku ja muud1. Valikuline Outdoor Maps+ tellimus tagab juurdepääsu täiustatud kaartidele (saadaval ainult USA-s) satelliidipiltidele (saadaval ülemaailmselt), mis laaditakse otse sinu kella Ava Garmini rakenduse AB Synapse kaudu Applied Ballistics lahendaja (avamistasu on nõutav), et pääseda ligi sihtimislahendustele kauglaskmiseks välitingimustes.

Vii sooritus täiesti uuele tasemele.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED HIIT-TREENINGUD IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile. See tegevusprofiil jälgib sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki. Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.
VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA EESPOOL PACEPRO™ TEHNOLOOGIA
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab. Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest. PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.
SOORITUSE MÕÕTEANDMED VÕHM REAALAJAS TAASTUMISAEG
Kuva täpsemaid treeningu mõõdikuid mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu VO2 max-i, taastumisnõustajat ja palju muud2. Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses. Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.
MTB DÜNAAMIKA CLIMBPRO FUNKTSIOON SURFIFUNKTSIOONID
Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada. Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu. Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See käekell tactix töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast lainest, mille Surfline® kaamera3 ees vallutad. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.
MÄESUUSATAMINE MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA RANDMEPÕHINE JOOKSUDÜNAAMIKA
Ole informeeritud ka talisporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamist ja mägironimist. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad. Pärast rindkere pulsimõõtjaga HRM-Pro™ sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust. See nutikell mõõdab olulisi jooksuandmeid, nagu rütm, sammu pikkus, kokkupuuteaeg maapinnaga jne.
 
HRV-OLEK JOOKSUVÕIMSUS RANDMELT  
Mõista oma üldist terviseseisundit, treeninguid ja taastumist paremini magamise ajal mõõdetud näitaja magamise ajal mõõdetud mis põhineb meie Firstbeat Analytics™-i meeskonna välja töötatud tehnoloogial. Vaata, kui palju jõudu joostes teele avaldad, et saaksid oma energiat paremini jaotada ja treeninguid täiustada. Lisatarvikuid ei ole vaja.  

Funktsioonid igat laadi seiklusteks.

SATIQ™ TEHNOLOOGIA
ABC-ANDURID GOLFIRADADE KAARDID
SatIQ-tehnoloogiaga mitmesageduslik GPS tagab suurepärase positsioneerimistäpsuse, optimeerides samal ajal seadme aku kestvust.
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass. Juurdepääs täisvärvilistele CourseView kaartidele enam kui 42 000 golfiväljaku jaoks üle maailma ning nuppudega sihtimine ja PlaysLike Distance funktsioon.
SKIVIEW™ KAARDID MITME KONTINENDI TOPO KAARDID NEXTFORK™ KAARDIJUHISED
Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 üle maailma kohta kogu maailmas. tactix® 7 – on eellaaditud Kaardid TopoActive Sinu piirkonnast ja annab sulle tasuta juurdepääsu täiendavate kaartide allalaadimiseks kogu maailmast, et hoida oma seiklusi õigel rajal. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja uuendamiseks ilma arvutit kasutamata. Piisab vaid pilgust kellale, et rajal hõlpsalt navigeerida. Vaata vahemaad raja järgmise ristmikuni ja järgmise raja nime.
   
TOITEHALDUR    
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.    

Tunne oma keha paremini ööpäevaringse heaolu jälgimise abil.

PULSISAGEDUS RANDMELT PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Optiline pulsisageduse tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse vaheldumist, et arvutada välja sinu stressiskoor. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsivööd kasutamata. Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria4 andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab. Saad täieliku ülevaate enda kerge, sügava ja REM-une faasidest. Jälgi kõiki näitajaid spetsiaalse vidina abil, mis hõlmab uneandmeid ja ülevaateid.
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR HINGAMISE JÄLGIMINE FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama. Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal. Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus2, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria4, hingamine ja stress. Seejärel loo seadme ühilduva nutitelefoniga Garmin Connect™ rakenduses nendest andmetest aruanne ja jaga seda.
 
VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE HOMMIKUNE RAPORT  
Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt. Vaata ärgates ülevaadet oma uneajast, taastumine ja treeningplaanidest ning ka pulsisageduse olekut, treeningvalmidus ja ilmateadet. Võid esitatavat teavet kohandada oma soovi järgi.  

Rohkem funktsioone igapäevaeluks.

NUTITEAVITUSED MUUSIKARAKENDUSED GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED
Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega. Talleta kuni 2000 muusikapala või ava voogedastusrakendused oma ühilduvatest teenustest, sh Spotify, Deezer ja Amazon Music ning kuula Bluetooth® tehnoloogia abil kõrvaklappidega. Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.
OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID CONNECT IQ™ POOD RED SHIFT REŽIIM
Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha5. Laadi alla eri kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid Connect IQ poest oma ühilduvase nutitelefoni. Red Shift režiim muudab kuva punaseks, et aidata sul pimedas paremini kohaneda ja une-tsükli häireid vähendada.

 

 

1 Kui see on paaristatud ühilduva nutitelefoniga.

2 Aktiivsusmonitori täpsus.

3 Olles sidunud Garmin Connect™i nutiseadme rakenduse ja Surfline’i nutiseadme rakenduse.

Tegemist ei ole meditsiiniseadmega ning see ei ole ette nähtud ühegi meditsiinilise seisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks; vt Garmin.com/ataccuracy. Pulssoksümeetria ei ole kõigis riikides saadaval.

5 Kui see on seotud otse kellas. Ohutus- ja jälgimisfunktsioonide nõuded leiad aadressilt Garmin.com/safety.

Wi-Fi on ettevõtte Wi-Fi Alliance registreeritud kaubamärk. SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid. Amazon Music ja kõik sellega seotud logod ja kaubamärgid on ettevõttele Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtetele kuuluvad kaubamärgid. Sõnamärk Bluetooth® ja logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ja Garmin kasutab neid litsentsi alusel.

Tehnilised andmed

Üldine

OBJEKTIIVI MATERJAL Safiirkristall
RAAMI MATERJAL Titaan
ÜMBRISMATERJAÖ Kiudtugevdatud polümeer titaanist tagakaanega
SOBIB KELLARIHMAGA QUICKFIT™ Kuulub komplekti (26 mm)
RIHMA MATERJAL Silikoon
FÜÜSILISED MÕÕTMED 51 x 51 x 14,9 mm
Sobib järgmise ümbermõõduga randmetele:
Silikoonrihm: 127–210 mm
Nahkihm: 135–213 mm
Tekstiilrihm: 135–213 mm
Metallrihm: 135–225 mm
PUUTEEKRAAN
VÄRVIEKRAAN
LED-TASKULAMP Jah (valge/roheline)
EKRAANI SUURUS 1,4″ (35,56 mm) diameeter
EKRAANI ERALDUSVÕIME 454 x 454 pikslit
EKRAANI TÜÜP AMOLED
KAAL 96 g (ainult korpus: 59 g)
AKU KASUTUSAEG Nutikell: kuni 31 päeva (pidevalt sisselülitatuna 11 päeva)
Akusäästja kella režiimis: kuni 41 päeva
Ainult GPS: kuni 89 tundi (pidevalt sisselülitatuna 58 tundi)
Kõik satelliitsüsteemid: kuni 62 tundi (48 tundi alati sisse lülitatuna)
Kõik satelliitsüsteemid + Multi-band: Kuni 38 tundi (30 tundi pidevalt sisse lülitatud).
Kõik satelliitsüsteemid + muusika: kuni 17 tundi
Maksimaalne aku kasutusaeg GPS-režiimis: kuni 145 tundi
Ekspeditsioon GPS-režiimis: kuni 27 päeva
VEEKINDLUS 10 ATM
MÄLU/AJALUGU 32 GB

Kellafunktsioonid

KELLAAEG/KUUPÄEV Jah
GPS-KELLAAJA SÜNKR.
AUTOMAATNE SUVEAJALE LÜLITUMINE
ÄRATUSKELL
TAIMER
STOPPER
PÄIKESETÕUSU/-LOOJANGU KELLAAJAD

Tervise jälgimine

RANDMELT MÕÕDETAV PULSS (PIDEV, IGA SEKUND)
PÄEVANE PUHKEAJA PULSISAGEDUS
EBANORMAALSE PULSISAGEDUSE HOIATUSED Jah (kõrge ja madal)
HINDAMISSAGEDUS (24 X 7)
PULSSOKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS Jah (kohapealne kontroll ja valikuline kogu päeva aklimatiseerumine ja unes)
VORMISOLEKU VANUS Jah (rakenduses)
BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR
STRESSITASEME JÄLGIMINE KOGU PÄEVA JOOKSUL
PUHKEAJA MEELDETULETUSED
PUHKEAJA HINGAMISTAIMER
UNEREŽIIM Jah (edasijõudnutele)
UNESEIRE (UNEAJA SKOOR JA SOOVITUSED)
VEDELIKU TARBIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
NAISTE TERVISE JÄLGIMINE Jah (teenuses Garmin Connect™ ja valikulises Connect IQ™ vidinas)
HEALTH SNAPSHOT

Andurid

GPS
GLONASS
GALILEO
MITMESAGEDUSLIK POSITSIONEERIMINE
GARMIN ELEVATE™ RANDMELT PULSIMÕÕTJA
BAROMEETRILINE ALTIMEETER
KOMPASS
GÜROSKOOP
KIIRENDUSANDUR
TERMOMEETER
PULSSOKSÜMEETRIAMONITOR VERE HAPNIKUTASEME JÄLGIMISEKS

Igapäevased nutifunktsioonid

ÜHENDUVUS Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
CONNECT IQ™ (ALLALAADITAVAD SIHVERPLAADID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED)
SEADMES OLEV CONNECT IQ™ POOD
NUTITEAVITUSED
TEKSTVASTUS/KÕNEST TEKSTIGA KEELDUMINE (AINULT ANDROID™)
KALENDER
ILM
ENERGIASÄÄSTUREŽIIM – KOHANDATAVA VÄHESE ENERGIATARBEGA KELL
JUHIB NUTITELEFONI MUUSIKAT
ESITAB JA HALDAB KELLAS MUUSIKAT
MUUSIKAMÄLU Kuni 2000 muusikapala
LEIA MINU TELEFON
LEIA MINU KELL
VIRB® KAAMERA KAUGJUHTIMISPULT
NUTITELEFONIGA ÜHILDUV iPhone®, Android™
SAAB SIDUDA RAKENDUSEGA GARMIN GOLF
ÜHILDUB MOBIILIRAKENDUSEGA GARMIN CONNECT™
GARMIN PAY™

Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid

LIVETRACK
GROUP LIVETRACK
REAALAJAS SÜNDMUSE JAGAMINE
JUHTUMITUVASTUS VALITUD TEGEVUSTE AJAL
ABI

Taktikalised funktsioonid

STEALTH REŽIIM
PIMEDAS NÄGEMISE REŽIIM
KAHES VORMINGUS KOORDINAADID
KUSTUTUSLÜLITI

Lennundusfunktsioonid

ÜLEMAAILMSED LENNUJAAMADE ANDMEBAASID
KOLMETELJELINE KOMPASS KOOS HSI-GA (HORISONTAALNE SITUATSIOONINÄIDIK)
MITU AJAVÖÖNDIT ZULU/UTC-GA
NEXRAD LIIKUVAL KAARDIL
LIIKUV KAART LENNUJAAMADE, NAVIGATSIOONIABIDE, MAANTEEDE, VEEKOGUDE JA MUUGA
ÜLEMAAILMSED NAVIGATSIOONIABI- JA RISTMIKUANDMEBAAS(ID)
PULSSOKSÜMEETRIA LENNUKIS
METAR (LENNUVÄLJA METEOROLOOGILINE ARUANNE)
TAF (LENNUVÄLJA ILMASTIKUPROGNOOS)

Tegevuse jälgimise funktsioonid

SAMMULUGER
LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEATUD JÕUDEOLEKUAEGA; RIBA LÄHTESTAMISEKS JALUTA MÕNI MINUT)
AUTOMAATNE EESMÄRK (ÕPIB TUNDMA SINU AKTIIVSUSTASET JA MÄÄRAB PÄEVASAMMUDE EESMÄRGI)
PÕLETATUD KALORID
LÄBITUD KORRUSED
LÄBITUD VAHEMAA
INTENSIIVSUSMINUTID
TRUEUP™
MOVE IQ™
GARMIN CONNECT ™ UITDAGINGEN-APP Jah (valikuline Connect IQ rakendus)

Vormisoleku seadmed/jõusaal

SAADAOLEVAD SPORDISAALI TEGEVUSPROFIILID Jõu-, kardio- ja elliptiline treening, stepper, treppidest kõndimine, siseaerutamine, Pilatese treening ja jooga
KARDIOTREENINGUD
JÕUTREENINGUD
HIIT TREENINGUD
YOGA TREENINGUD
PILATESE TREENINGUD
EKRAANIL KUVATAVAD TREENINGUANIMATSIOONID
AUTOMAATNE KORDUSTE LUGEMINE

Treeningu-, kavandamis- ja analüüsifunktsioonid

PULSISAGEDUSE TSOONID
PULSISAGEDUSE MÄRGUANDED
PULSISAGEDUSEPÕHISED PÕLETATUD KALORID
% MAX PULSISAGEDUSEST
PULSIRESERVI %
TAASTUMISAEG
AUTOMAATNE MAX PULSISAGEDUS
PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUSE JA STRESSI TEST (ESITAB SINU HINNANGLISE STRESSITASEME, MÕÕTES SINU PULSISAGEDUSE MUUTLIKKUST, SELLEKS PEAD 3 MINUTIT PAIGAL OLEMA; STRESSITASEME SKAALA ON 1 KUNI 100; VÄIKSEMAD HINDED NÄITAVAD MADALAMAT STRESSITASET) Jah (ühilduva tarvikuga)
PULSISAGEDUSE EDASTUS (ANT+™ ABIL PULSISAGEDUSE ANDMETE EDASTAMINE SEOTUD SEADMETELE)
HINGAMISSAGEDUS (TREENINGU AJAL) Jah (ühilduva tarvikuga)
GPS-I PÕHINE KIIRUS JA VAHEMAA
KOHANDATAV(AD) EKRAAN(ID)
KOHANDATAVAD AKTIIVSUSPROFIILID
AUTO PAUSE®
INTERVALLTREENING
TÄIUSTATUD INTERVALL (SH AVATUD KORDUSED, INTERVALLIDE ANDMELEHT, PUHKEAJA EKRAAN JA AUTOMAATTUVASTUS)
TÄIUSTATUD TREENINGUD
ALLALAADITAVAD TREENINGUKAVAD
TOITEREŽIIMID – KOHANDATAVAD TEGEVUSAEGSED AKUSEADED
AUTO LAP®
MANUAALNE RINGIANDMETE SALVESTAMINE
PUHKEAJATAIMERID
KONFIGUREERITAVAD RINGIMÄRGUANDED
KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANEMINE
VO2 MAX
MAKSIMAALNE HAPNIKUTARBIMINE (RAJAL JOOKSMINE)
REAALAJAS VASTUPIDAVUS
TREENITUSTASE (JÄLGIB SU TREENINGUTE AJALUGU JA VORMISOLEKU TASEME SUUNDA NING NÄITAB, KAS TREENID TÕHUSALT)
TREENINGUKOORMUS (TREENINGUJÄRGSE LIIGHAPNIKUTARBIMISE JÄRGI ARVUTATUD VIIMASE 7 PÄEVA KOGU TREENINGUKOORMUS)
TREENINGKOORMUSE FOOKUS
TREENINGUEFEKT (AEROOBNE)
TREENINGUEFEKT (ANAEROOBNE)
PEAMINE KASUTEGUR (TREENINGU EFEKTIIVSUSE MÄRGIS)
TÄIUSTATUD TAASTUMISAEG
IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
KOHANDATAVAD HOIATUSED
HELIJUHISED
LÕPUAEG
VIRTUAALPARTNER
LÄBI TEGEVUS UUESTI
AUTOMAATSED MITME SPORDIALA TEGEVUSED
MITU SPORDIALA
MARSRUUDIJUHISED
GARMINI REAALAJAS SEGMENDID
STRAVA REAALAJAS SEGMENDID
RINGTEEKONNA LOOJA (JOOKS/JALGRATTASÕIT)
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID
PUUTE JA/VÕI NUPUGA LUKK
KIIRKLAHVID
AUTOMAATNE SIRVIMINE
AKTIIVSUSAJALUGU KELLAKUVAL
PHYSIO TRUEUP

Jooksmise funktsioonid

SAADAOLEVAD JOOKSUPROFIILID Jooksmine, rajajooks, trenažööril jooksmine, sise- ja välitingimustes jooksmine, virtuaalne jooksmine, ultrajooks
GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO
JOOKSUDÜNAAMIKA Jah (ühilduva tarvikuga)
VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA VERTIKAALSUHE (JOOKSMISEL TEKKIV TÕUKUMINE NING KULU JA TULU SUHE SEOSES SAMMUPIKKUSEGA) Jah (ühilduva tarvikuga)
KOKKUPUUTEAEG MAAGA JA TASAKAAL (NÄITAB, KUI KAUA ON JALG JOOKSMISEL MAAGA KOKKUPUUTES, MITTE ÕHUS, NING VÕIMALDAB JOOKSUSÜMMEETRIAT KONTROLLIDA) Jah (ühilduva tarvikuga)
SAMMUPIKKUS (REAALAJAS) Jah (ühilduva tarvikuga)
RÜTM (NÄITAB REAALAJAS SAMMUDE ARVU MINUTIS)
SEISUNDI HINNAG (KUI OLED 6–20 MINUTIT JOOKSNUD, VÕRDLEB REAALAJAS SINU PRAEGUST SEISUNDIT SINU KESKMISE SPORTLIKU VORMI TASEMEGA)
LAKTAADILÄVI (TUVASTAB TEMPO JA PULSISAGEDUSE ANALÜÜSI PÕHJAL AJA, MILLAL LIHASED HAKKAVAD KIIRESTI VÄSIMA) Jah (ühilduva tarvikuga)
PACEPRO™ TEMPOSTRATEEGIAD
JOOKSUTREENINGUD
JOOKSU ENNUSTAJA
JOOKSUANDURI TOEGA

Golfifunktsioonid

EELLAADITUD 42 000 ÜLEMAAILMSE RAJAGA
KAUGUS GRIINI ETTE-, KESKOSSA JA TAHA
KAUGUS LAYUP’IDE JA DOGLEG’IDENI
MÕÕDAB LÖÖGIKAUGUSE (ARVUTAB LÖÖKIDE TÄPSE KAUGUSE MIS TAHES RAJA PUNKTIST) Automaatne
DIGITAALNE PUNKTITABEL Jah
KOHANDATUD SIHTMÄRGID
STATISTIKA JÄLGIMINE (LÖÖGID, PUTTE RINGI KOHTA, GRIINID JA FAIRWAY’DE LÖÖGID)
GARMIN AUTOSHOT™
TÄISVEKTORKAART
COURSEVIEW AUTOMAATUUENDUSED
ROHELINE KUVA KOOS MÄRGISTUSMÄRGI KÄSITSI PAIGUTAMISEGA
OHUD JA RAJATAKISTUSED
PINPOINTER
PLAYSLIKE DISTANCE
SIHTMÄRGI PUUDE (PUUDUTA EKRAANIL SIHTMÄRKI, ET KUVADA VAHEMAA MIS TAHES PUNKTINI)
HÄNDIKÄPI PUNKTIARVESTUS
SEADMEGA TRUSWING™ ÜHILDUV
VOORUTAIMER/ODOMEETER
AUTOMAANE GOLFIKEPPIDE JÄLGIMINE (VAJALIK ON TARVIK)
TURNIIRI REEGLISTIK

Õuetegevuste funktsioonid

SAADAVAOLEVAD ÕUETEGEVUSTE PROFIILID Matkamine, siseruumides ronimine, kaljuronimine, ronimine, mägijalgrattasõit, suusatamine, lumelauasõit, murdmaasuusatamine, püstiasendis aerusurf, aerutamine, kajakisõit, surfamine, lohelauasõit, purjelauasõit, räätsamatkamine, jaht, langevarjuhüpped, taktikaline treening
PUNKTIDEVAHELINE NAVIGEERIMINE
JÄLJERADA REAALAJAS
TAGASI ALGUSESSE
TRACBACK®
REŽIIM ULTRATRAC
REŽIIM AROUND ME
EESPOOL
KÕRGUSPROFIIL
VAHEMAA SIHTKOHANI
BAROMEETRILINE SUUNATÄHIS KOOS TORMIHOIATUSEGA
CLIMBPRO™ TÕUSUPLANEERIJA
MAASTIKUJOOKSUL KÕRGUSTE MUUDATUSTE AUTOMAATNE TUVASTAMINE
VERTIKAALKIIRUS
KOGU TÕUS/LASKUMINE
TULEVANE KÕRGUSPUNKT
EELLAADITUD TOPOGRAAFILISED KAARDID
EELLAADITUD TEEDE JA RADADE KAARDID
EELLAADITUD SUUSAKUURORDIKAARDID
ALLALAADITAVA KARTOGRAAFIA TUGI
ÜHILDUB RAKENDUSEGA BASECAMP™
GPS-KOORDINAADID
SIGHT 'N GO
PINDALA ARVUTAMINE Jah (rakendusega Connect IQ™)
JAHI-/KALAPÜÜGIKALENDER Jah (rakendusega Connect IQ™)
PROJEKTEERITUD VAHEPUNKT
PÄIKESE- JA KUUTEAVE Jah (rakendusega Connect IQ™)
RAKENDUSE XERO™ ASUKOHAD
EKSPEDITSIOONI GPS-TEGEVUS
LOODED Jah (rakendusega Connect IQ™)

Rattasõidu funktsioonid

SAADAOLEVAD JALGRATTASÕIDUPROFIILID Jalgrattasõit, sisejalgrattasõit, mägijalgrattasõit, triatlon
MÄRGUANDED (EESMÄRKIDE, NAGU AJA, VAHEMAA, PULSISAGEDUSE VÕI KALORITE EESMÄRKIDEL KÕLAB ALARM)
RAJAD
ETTEVÕTTE GARMIN JALGRATTAKAART (MARSRUUDITAV JALGRATTASPETSIIFILINE TÄNAVAKAART)
RAKENDUSE TRENDLINE™ POPULAARSUSPÕHISED MARSRUUDID
MTB SÜDIKUS JA VOOG
RATTASÕIDURINGI ANDMED JA MAKSIMAALNE ENERGIAVÄLJUND RINGI AJAL (ENERGIAANDURIGA)
LÄBI TEGEVUS UUESTI
FTP (FUNKTSIONAALNE ENERGIALÄVEND) Jah (ühilduva tarvikuga)
ÜHILDUB SEADMEGA VECTOR™ (ENERGIAMÕÕDIK)
ENERGIAMÕÕDIKU TUGI
ADVANCED VECTORI TUGI
EKRAANIGA VARIA VISION™ ÜHILDUV (PEAEKRAAN)
VARIA™ RADARIGA ÜHILDUV (TAHAVAATERADAR)
VARIA™ TULEDEGA ÜHILDUV
KIIRUS- JA KADENTSIANDURI TUGI (ANDURIGA)

Ujumisfunktsioonid

SAADAOLEVAD UJUMISPROFIILID Basseinis ujumine, avaveeujumine, ujumine/jooksmine
AVAVEES UJUMISE MEETRIKA (VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV/-SAGEDUS, TÕMBEVAHEMAA, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
BASSEINIS UJUMISE MEETRIKA (PIKKUSED, VAHEMAA, TEMPO, TÕMBEARV, UJUMISEFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID)
TÕMBETUVASTUS (VABASTIIL, SELILIUJUMINE, RINNULIUJUMINE, LIBLIKUJUMINE) (AINULT BASSEINIS)
HARJUTUSE LOGIMINE (AINULT UJUMISBASSEINIS)
PEAMINE PUHKETAIMER (ALATES 0) (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
KORDUS PUHKETAIMERI KASUTAMISEL
AUTOMAATNE PUHKEREŽIIM (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
AJA- JA VAHEMAAHOIATUSED
TEMPOMÄRGUANDED (AINULT BASSEINIS UJUMINE)
STARDILOENDUSE ALGUS
UJUMISTREENINGUD BASSEINIS
KRIITILINE UJUMISKIIRUS
VEEALUNE RANDMELT PULSIMÕÕTMINE
PULSISAGEDUS VÄLISEST HRM-IST (REAALAJAS PUHKEAJAL, INTERVALLI- JA SEANSISTATISTIKA PUHKEAJAL NING AUTOMAATNE PULSISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) Jah (koos HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ ja HRM-Pro ™)

Laste tegevuse jälgimise funktsioonid

RAKENDUS TOE-TO-TOE™ VÄLJAKUTSED Jah (valikuline Connect IQ Toe-to-Toe™ väljakutsed)

Ühenduvus

NUTITREENERI JUHTIMINE
Karbis sisaldub
  • tactix® 7 - AMOLED nailonist musta taktikalise rihmaga
  • Must silikoonist kellarihm
  • USB-C laadimiskaabel/andmesidekaabel
Sobivad tooted
Laadin tooteid, palun oota...
Lisa ostukorvi 1349,95€

Maksa hiljem 3 osas - intressi ja teenustasuta