Poe navigeerimine

Sulge

Garmin Forerunner 935

Ainult Kell

Tootekood: 010-01746-04

339,99€

Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Ostuhuvi korral jäta oma e-mail või telefoni number. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Vali mudel:

Premium-klassi GPS jooksu/triatloni spordikell koos randme pulsianduriga

 • Professionaalsed jooksu ning multispordi omadused mugavas ning kerges (ainult 49 grammi) kellas, mida saad kanda kogu päeva jooksul
 • Võimaldab jälgida kõrgust sisse-ehitatud baromeetriga; altimeeter ja elektrooniline kompass aitavad hoida õiget suunda
 • Hindab treeningu staatust, et anda teada, kas oled parasjagu ületreenimas või alatreenimas, pakkudes sealjuures alternatiivseid treeningu jälgimise omadusi
 • Pakub edasijõudnud dünaamika** tagasisidet jooksmise, jalgrattasõidu ja ujumise kohta, kuvades sealjuures pinnakontakti tasakaalu, sammupikkust ning enamgi veel
 • Aku eluiga: kuni 2 nädalat kellarežiimis, kuni 24 tundi GPS režiimis ning kuni 50 tundi UltraTrac™ režiimis

 

At a Glance


Keda huvitab, et Forerunner 935 annab rikkalikku tagasisidet, nagu näiteks jooksudünaamika, randmelt loetav pulss, treeningu staatus, FTP ja VO2 max andmeid? Loomulikult pühendunud sportlast, nagu Sina, kes on huvitatud saama paremaks ning ületama oma varasemaid tulemusi. See premium-klassi GPS jooksu ning triatloni kell aitab lihvida Sinu treeningut ja taastumist loomulikult selleks, et muuta Sind veelgi tugevamaks sportlaseks.

Sobiv stiil ja funktsionaalsus ühes kellasQuickFit bands

Forerunner 935 GPS jooksu ning triatloni kellas peitub koos kerge ning mugav disain, mida saab rõõmsalt kanda ka igapäevaselt. Forerunner 935 kasutab Garmini QuickFit™ kellarihmasid, mida saab kergelt ja kiiresti vahetada vastavalt vajadusele. Rihmasid leiab igaks olukorraks: sportlikust silikoonrihmast klassikalise nahkrihmani ning isegi eriti soliidse metallrihmani.

Jälgi oma võimekust, treeningut ning taastumist

Aga kui efektiivne on Su praegune treeningplaan? Forerunner 935 aitab jälgida treeningut ning taastumist nii, et saad nüüd veelgi paremini planeerida võistluseid või treeningtsükleid. Treeningu staatus on uus võimekuse jälgimise tööriist, mis hindab automaatselt hiljutiste treeningute ajalugu ning võimsusnäitajaid, et anda tagasisidet, kas treeningud on produktiivsed, lahjad või üle pingutatud. Uus anaeroobse treeningu mõõtja toob nähtavale ülevaate kriitilise tähtsusega treeningandmetest, andes tagasisidet selle kohta, kuidas trenn mõjutab üldist võimekust areneda veelgi paremaks. Nüüd saad suisa vaadata oma üldist treeningkoormust, mis mõõdab trenni mahtu viimase seitsme päeva põhjal ja võrdleb andmeid optimaalse kehalise võimekuse ning treeningute ajalooga.

Analüüsi oma tehnikatTraining Status

Me muudame lihtsamaks vajaliku info kättesaamise, et parendada Sinu üldist vormi. Lase Forerunner 935 mõõta kriitilise tähtsusega jooksuinfot**, mida saad kasutada oma võimekuse analüüsimiseks. Biomehaanilised andmed, nagu kadents, sammupikkus, pinnakontakti aeg ja tasakaal, vertikaalsiire ning vertikaalsiirde suhe on võtmeks, et mõista enda keha kõige paremini ja saavutada parim tulemus võistlustel. Need andmed on saadaval ühilduva pulsivööga** või kompaktse jooksudünaamika anduriga, mille saad klambriga kinnitada vöökohale. Ühtlasi, kasuta ära ka omadusi, mida Forerunner 935 pakub jalgrattasõiduks ja ujumiseks. Vees jälgib Forerunner 935 distantsi, tempot, tõmmete arvu ning veelgi enamat.

Muretse vähem laadimiste pärast

Kasuta kella muretult ka kõige pikematel treeningutel akuga, millele saad kindel olla - ka raudmehe triatlonidel või ultramaratonidel. Forerunner 935 aku kestab kuni 24 tundi GPS režiimis ning kuni 50 tundi UltraTrack režiimil. Kui kasutad kella igapäevase nutikellana, on ühe laadimisega aku eluiga kuni 2 nädalat.

Jooks, sprint, ujumine, rattasõit, triatlonRunning Dynamics Pod

Sinu rutiin on kõike muud, kui rutiin. Forerunner 935 võimaldab vahetada alasid lihtsalt ja kiirelt tänu sisse-ehitatud aktiivsusprofiilidele, nagu jooksmine (sise/välis), rattasõit (sise/välis), ujumine (bassein/avavesi), murdmaasuusatamine, sõudesport, maastikujooks, matkamine, jõutreening ning veel paljudel teistel aladel.

Mitmikaladel, nagu duatloni/triatloni võistlused, võimaldab Auto Multisport režiim vahetada alasid ühe nupuvajutusega. 935 sobib edasijõudnud treeninguteks joostes, rattaga sõites ning isegi basseinis ujudes. Loo endale sobiv treening ning lae tasuta alla Garmin Connect™ online treeningkommuun. Seejärel analüüsi oma viimaseid sooritusi otse telefonirakendusest või jaga neid pere ja sõpradega motivatsiooni lisamiseks.

Nutikad ühendused

Otse randmele kuvatavad nutiteated on alles algus. Kui kell on ühendatud kokkusobiva nutitelefoniga***, võimaldab Forerunner 935 automaatselt sünkroonida andmeid Garmin Connectiga, juhtida muusikat ning enamgi veel. Võimalda oma lähedastel elada kaasa jooksudele ja sõitudele reaalajas läbi LiveTrack'i - või kasuta GroupTrack'i mis võimaldab otse jälgida oma trennisõpru. Forerinner 935 võimaldab ka otse pilvest andmete vahetamist läbi Wi-Fi® ühenduse.

Kuula oma südantTraining Status

Randme pulsiandur on ideaalne valik, kui soovid liikuda ilma piiranguteta võistlusel, aga Forerunner 935 annab võimaluse saada veelgi rohkem tagasisidet kokkusobiva pulsivööga. Rinnakul kasutatav pulsivöö (näiteks HRM-Run™ või HRM-Tri™) avab veel rohkem professionaalset tagasisidet, nagu näiteks laktaadi lävend ning pulsi varieerumine stressi testimisel.

Püsi mängus, ka rajalt maha keerates

Koos Forerunner 935 kellaga saad vabalt minna, kuhu iganes huvid Sind viivad - tänu GPS ja GLONASS toele, mis võimaldavad paremat liikumise jälgimist ka keerulisemates oludes, kui ainult GPS seda suudab. Sealjuures annab reaalajas kõrgusinfot kella sisse-ehitatud baromeeter.
Mis tegevusi suudab 935 jälgida? Rohkem, kui võimalikuks pidasid! Triatloni spordialad on alles algus, sest kellas on sees ka matkamise, sõudmise, golfi, suusatamise, aerusurfi ning veelgi enamate spordialade tugi.

Isikupärasta ja ühenda

Forerunner 935 GPS jooksu ja triatloni kell vahetab automaatselt andmeid Garmin Connectiga - meie tasuta spordikommuuniga, kus saad vaadata ja analüüsida oma progressi ning isegi jagada tulemusi sotsiaalmeedias. Logi sisse Garmin Connect keskkonda läbi arvuti või lae alla Garmin Connect™ Mobile telefonirakendus kokkusobivasse nutitelefoni. Samuti saad isikupärastada oma kella erinevate infoväljadega, tasuta sihverplaadi vaadetega NUUN-ilt ning isegi laadida alla ja kasutada rakendusi nagu Uber ja Accuweather, mis on kõik allalaetavad Connect IQ™ kaudu.

Veel mõned lisad

Just nagu Sina, annab ka Forerunner 935 endast kõik, kogu päeva jooksul. See kell saab partneriks igapäevases taastumisprotsessis töötades aktiivsusmonitorina*, mis jälgib samme, kaloreid ning une kvaliteeti. Kell ühildub ka Varia™ jalgrattaseadmetega, seal hulgas tahavaate radariga, nutikate jalgrattatulede ja Varia Vision™ otsevaate ekraaniga. Muuda oma jalgrattavarustus täielikuks meie pedaalide jõuanduritega Vector™ 2 (kahe suuna sensoriga) ja 2S (ühe suuna sensoriga). Vector 2 ühildub sujuvalt Sinu Forerunneriga, et anda tagasisidet võimsuse, kadentsi, parema/vasaku tasakaalu ja rattasõidu dünaamika kohta, mis näitavad kuidas ja kus oled kõige tugevam.

Muuda iga päev võistluseksStrava Live Segments

Saa ekstra tõuge, mida vajad oma tulemuste ületamiseks, Strava Live Segments-ist. Strava Premium kasutajad saavad sünkroonida jooksu ning jalgrattasõidu lõigud oma 935 kellaga reaalajas tagasisideks. Ühtlasi saad märguanded lõikude alguses ja lõpus, vaadata edetabeli järjestust ja näha, kui palju käesolev pingutus erineb isiklikust rekordist.

Plaanist suure jõudluseni TrainingPeaks abil

Miski pole parem, kui ideaalselt sooritatud treening. Koos TrainingPeaks Connect IQ rakendusega saad avada oma päevase trenni otse Forerunner 935 peal. Seejärel lase seadmel juhendada treeningut reaalajas ning saavuta intensiivsuse eesmärgid ja intervallide kestused TrainingPeaks abiga. Peale treeningut vahenda andmed automaatselt tagasi TrainingPeaks-i detailseks jõudluse analüüsiks ning mõõda oma progressi eesmärgi suunas.

Sinu kell, Sinu meelerahu

Ole kartmatu asudes teele või rajale ning isikupärastades oma 935 Road ID infoplaadiga (müügil eraldi). See kinnitub lihtsalt kellarihma külge ning sisaldab olulist meditsiinilist infot Sinu kohta koos hädapäraste kontaktidega juhuks, kui peaksid sattuma treeningu ajal raskustesse. On väga lihtne aidata ennast ning oma lähedasi sellega, et nad saavad ennast rahulikult tunda, kui kodust väljud.

 

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

 

Üldine

Läätse materjal

klaas

Läätse võru materjal

Fiibertugevdusega polümeeri

Korpuse materjal Fiibertugevdusega polümeeri
QuickFit ™ kellarihmadega ühilduvus

Jah (22 mm)

Rihma materjal

Silikon

Mõõtmed

47 x 47 x 13.9 mm

Kaal

49 g

Veekindlus 5 ATM
Aku tüüp laetav li-ion
Ekraani tüüp päikesevalguses loetav, (MIP)
Ekraani suurus 1.2" (30.4 mm) diameteer
Ekraani resolutsioon 240 x 240 pikslit
Värviline ekraan Jah
Aku kestvus Kuni 24 tundi (GPS/HR režiim);
kuni 60 tundi (UltraTrac režiim), ilma pulsita
kuni 2 nädalat( kella/smart režiimis)
Mälu / ajalugu 64 MB

 

Kella omadused

Aeg / kuupäev Jah
GPS’i pealt aja sünk. Jah
Automaatne suveaeg Jah
Äratuskell Jah
Taimer Jah
Stopper Jah
Päikesetõusu / loojumise ajad Jah

 

Andurid

GPS Jah
GLONASS Jah
Garmin Elevate ™ randmelt pulss Jah
Baromeetriline altimeeter Jah
Kompass Jah
Güroskoop Jah
Kiirendusmõõtur Jah
Termomeeter Jah

 

Igapäevased nutifunktsioonid

Ühenduvus Bluetooth® Smart, ANT+™, Wi-Fi®
Connect IQ ™ (allalaaditav kelladisainidega, andmeväljad, vidinad ja rakendused) Jah
Nutiteavitused Jah
Kalender Jah
Ilm Jah
Muusika juhtimine Jah
Face It ™ rakenduse tugi Jah
Leia minu telefon funktsioon Jah
VIRB® puldi funktsioon Jah
Nutiseadmete ühilduvus iPhone®, Android®, Windows®
Ühildub Garmin Connect ™ Mobile rakendusega Jah
Leia minu kell funktsioon Jah

 

Aktiivsusmonitori funktsioonid

Sammulugeja Jah
Liigutamise näit (kuvatakse seadmes pärast teatavat jõudeoleku perioodi; kõnni paar minutit, et lähtestada) Jah
Autom. eesmärk (õpib sinu aktiivsusega ja määrab iga päev uue sammude eesmärgi) Jah
Une jälgminine (jälgib kogu und ja unes liikumist või kosutavat und) Jah
Kulutatud kalorid Jah
Korruseid läbitud Jah
Läbitud vahemaa Jah
Intensiivsus minutid Jah
TrueUp™ Jah
Move IQ™ Jah

 

Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid

GPS kiirus ja kaugus Jah
Infoväljade muutmine Jah
Kasutaja treeningud (loo ise, eesmärgile suunatud treeninguid) Jah
Lae alla treening kavasid Jah
Automaatne paus (peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah
Automaatne andmete kerimine treeningu ajal Jah
Automaatne ringide lugemine Jah
Manuaalne ringi lugemine Jah
Seadistatavad ringi teavitused Jah
Kohandatavad teavitused Jah
Vibra teavitused Jah
Heli teavitused Jah
Eeldatav finishi aeg Jah
Virtuaalne partner (treeni virtuaalse partneri vastu) Jah
Virtual Racer™ (treeni teiste trennide vastu) Jah
Treenituse staatus (annab võimaluse vaadata kui tõhusalt treenid, jälgides treeningute ajalugu ja fitness tasandi trendi.) Jah
V02 max Jah
Treeningkoormus (sinu viimase 7 päeva treeningkoormus arvutatakse hinnanguliselt EPOC) Jah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele) (aeroobne) Jah
Training Effect (mõõdab trenni efektiivsust sinu tervisele)  (anaeroobne) Jah
Kursi hoidmine Jah
Aktiivsus ajalugu kellas Jah
Isiklukud rekordid Jah
Segmendid (Live, Garmin) Jah
Automaatne multisport režiim Jah
Manuaalne multisport režiim Jah
Kohandatavad profiilid Jah
Ekraani või nuppude lukk Jah
Kiirklahvid Jah
LiveTrack Jah
Group LiveTrack Jah

 

Pulsi funktsioonid

HR tsoonid Jah
HR teavitused Jah
HR kalorid Jah
% HR maks Jah
% HRR Jah
Taastumisaeg Jah
Autom. Maks HR Jah
HRV stressitest (mõõdab  südame löögisageduse muutlikust seistes 3 minutit, et anda hinnanguline stressi tase; skaala on 1 kuni 100; madal skoor näitab madalamat stressi) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
HR pulsivöö tugi Jah (ANT+™ ja Bluetooth® Smart andurid)
Salvestab pulssi ujudes Jah (koos HRM-Tri™ ja HRM-Swim™ pulsivöödega)
HR Broadcast (võimalus saata HR andmed üle ANT + ™ seotud seadmetele) Jah

 

Jooksu funktsioonid

Eelsalvestatud jooksuprofiilid

Jooksmine, Siseruumis jooksmine, Maastikujooks

GPS-põhine distants, aeg ja tempo Jah
Jooksu dünaamika Jah
Vertikaalsiire ja suhe (võnkumine sinu jooksus. See näitab sinu torso vertikaalselt liikumist, mõõdetakse sentimeetrites.) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Pinnakontakti aeg ja suhe (aega kaua iga samm on kontaktis pinnaga. Seda mõõdetakse millisekundites. Parema ja vasaku jala pinnakontaki erinevus) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Sammu pikkus (reaalajas) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Kadents  (sammude arv minutis) Jah
Füsioloogilised mõõtmised Jah
Sooritus tase (peale 6-20 minutit jooksmist, võrdleb sinu reaalaja taset sinu keskmise sooritus tasemega) Jah
Laktaadi lävi (analüüsib tempot ja südame löögisagedust, prognoosib, millal lihased hakkavad kiiresti väsima) Jah (kasutades vastavat lisavarustust)
Jooksu trennid Jah
Isiklukud rekordid (jooksimine) Jah
Jooksu ennustaja Jah
Jalaanduri tugi Jah

 

Matka funktsioonid

Eelsalvestatud rekreatsiooni profiilid

Matkamine, Mägironimine, Mägirattaga sõitmine, Suusatamine, Lumelauasõit, XC Suusatamine, SUP, Sõudmine, Siseruumis sõudmine, Jumpmaster, Taktikaline

Punktist punkti navigatsioon Jah
Reaalajas jäljeajalugu Jah
Tagasi algusesse Jah
TracBack® Jah
UltraTrac™ režiim

Jah

Kõrgus profiilid Jah
Kaugus sihtkohast Jah
Baromeetrilise trendi indikaator Jah
Tormi hoiatused Jah
Maastiku jooksu auto. Tõus Jah
Vertikaalne kiirus Jah
Kogu tõus / laskumine Jah
Ühildub BaseCamp ™ programmiga Jah
GPS koordinaadid Jah
Prognoositav orientiir Jah
Sihi ja mine Jah
Pindala mõõtmine Jah(läbi Connect IQ™)
Jahi/kalastamis kalender Jah(läbi Connect IQ™)
Päikese ja kuu info Jah(läbi Connect IQ™)
Topelt ristkoordinaadid Jah

 

Jalgratta funktsioonid

Eelsalvestatud jalgratta profiilid

Jalgrattasõit, Siseruumis jalgrattasõit, Mägirattaga sõitmine

Treeningud (võistle eelmiste tegevustega) Jah
Jalgratta ring ja ringi maksimaalne võimsus (koos võimsuseanduriga) Jah
Võistle trenniga Jah
Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah
Intervalltreening Jah
FTP (Funktsionaalne võimsus lävi) Jah(koos ühilduva lisavarustusega)
Strava funktsioonid (live segmendid) Jah
Ühildub Vector ™ anduriga (võimsuseandur) Jah
Võimsuseanduritega ühilduv (kuvab võimsus infot ühilduvatelt ANT+ toega võimsusanduritelt) Jah
Ühildub Varia Vision’ga Jah
Ühildub Varia radariga Jah
Ühildub Varia tuledega Jah
Ühildub kiiruse- ja pedaalipöörete anduritega

Jah(ANT+® ja Bluetooth® Smart andurid)

 

Ujumise funktsioonid

Eelsalvestatud ujumis profiilid

Basseinis ujumine, Avavee ujumine

Basseini ujumise andmed (pikkus, distants, tempo, käetõmbed, kalorid) Jah
Ujumisstiili tuvastamine (vaba, selili, rinnuli, liblikas) Jah
Basseini ringi tuvastus Jah
Basseini ujumise treeningud Jah
Ujumise tõhusus (SWOLF) Jah
Automaatsed intervallid Jah
Avavee ujumise distants Jah
Multisport režiim Jah

 

Golfi funktsioonid

Yardage F / M / B (distants esikülje, kesk ja tagumise roheliseni) Jah
Yardage to layups/doglegs Jah
Löögi pikkuse mõõtmine (arvutab täpse löögi pikkuse) Jah
Digitaalne tulemuskaart Jah
Andmete jälgimine Jah
Salvesta asukohti Jah
Garmin AutoShot™ Jah
Green View käsitsi pin asukoha määrmisega Jah
Ohud ja muud platsi sihtmärgid Jah
TruSwing™ tugi Jah
Ringi taimer / odomeeter Jah

 

Lisaks

Lisaks tempe anduri tugi

Ainult kell

 • Forerunner 935 musta rihmaga
 • Andme/Laadijajuhe

Tri-bundle

 • Forerunner 935 kollase rihmaga
 • 1 lisa kellarihm(must)
 • HRM-Tri™ pulsivöö
 • HRM-Swim™ pulsivöö
 • Kiirkinnitus komplekt
 • Andme/Laadijajuhe

Brändid