Hetkel otsas
UUS!
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini
Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini

Spordikaamera GoPro HERO11 Black Mini

Tootekood: CHDHF-111-RW
349,19€

PEATSELT SAADAVAL. JÄTA OMA E-MAIL VÕI MOBIILI NUMBER.
Saadame Sulle automaatse teate, kui toode on taas meie poodides saadaval.

Ülevaade

 

Saa uskumatult hea HERO11 Black video väiksemas, kergemas, lihtsamas vormis. HERO11 Black Mini suurus teeb ta mugavaks POV kaameraks, sest tal on kahed kinnituskõrvad, mille vahel valida kui kinnitad teda keha või pea külge. Veekindel nagu ikka ning veelgi vastupidavam, valmis igaks seikluseks. Lihtsalt vajuta Salvestamise nupule ning kaamera lülitab end sisse ja hakkab filmima. Ühenda USB'ga, et laadida peale filmimist ning Sinu materjal salvestatakse automaatselt pilve ning saadetakse vastu töödeldud video materjalist.! Uus sensor aitab Sul salvestada imeilusat 5.3K videot koos ülisujuva HyperSmooth 5.0 video stabilisatsiooniga.

Hero11 Black'i jõud. Lihtsalt Väiksem + Kergem.
Saa ama ülivõimas 5.6K60 video ja HyperSmooth 5.0 video Stabilisatsioon, mis HERO11 Black kaameraski, lihtsalt väiksemas ja kergemas vormis. HERO11 Black Mini suurus teeb temast ideaalse kaamera pov vaatenurga jaoks, kas kiivril või keha küljes. Teda saab kanda mugavalt nii, et ta ei jää kuidagi ette, näiteks rattaga sõites, suusatades, uisutades jms.

Mitmekülgne Kinnitamine
HERO11 Black Mini on esimene GoPro kaamera, millel on kahed kinnituskõrvad kohe küljes, andes nii rohkem kinnitusvõimalusi kui ükski teine GoPro kaamera enne. Kasuta tagumisi kõrvu, kui soovid rohkem tagasihoidlikumat vaatenurka. Perfektne kiivri küljes, andes ka võimaluse nurka käigu pealt muuta. Kasuta alumisi kõrvu, et kinnitada kaamera statiivile ja asjade külge.

Eriti Vastupidav + Veekindel
Viib legendaarse GoPro vastupidavuse teisele levelile, HERO11 Black Mini ümbritseb veelgi tugevam väline kest. See teeb ta veelgi immunsemaks välistele elementidele või mille iganes Sa talle suudad ette või peale visata. Ta läheb hõlpsalt läbi mudast, lumest, tolmust ja paljust muust. Lihtsalt pese pärast puhtaks ja oledki valmis. Sama veekindel nagu enne (kuni 10m). Tal on ka kriimustuse vastane objektiivi kate, mida saab ka vajadusel vahetada.

1-Nupuga Salvestamine koos Kerge + Pro Juhimisega
HERO11 Black Mini teeb Sinu imeliste seikluste salvestamise õlilihtsaks. Lihtsalt suuna ja filmi. Kasutades Lihtsat Juhtimist (Easy Control), pead Sa ainult vajutama Salvestamise nuppu kaamera peal ja ta lülitab end sisse ja hakkab kohe salvestama väga ilusat 5.3K videot. Lülita ümber Pro Juhtimisele (Pro Controls), kui soovid vahetada resolutsiooni, kaadrisagedust, vaatenurka ning kvaliteedi seadeid. Et saaksid parima võimaliku tulemuse, just nii nagu Sina seda tahad.

Salvesta. Lae. Saa Äge Töödeldud Video Automaatselt.1
Lihtsalt ühenda oma GoPro vooluvõrguga kui oled koduses Wi-Fi võrgus. Samal ajal kui kaamera laeb, laetakse Sinu materjal pilve ning tehakse materjalist äge video muusika ja efektidega. Videod saadetakse automaatselt Sinu telefon ja on valmis jagamiseks.


Revolutsiooniline Uus Sensor
HERO11 Black Mini jõuline uus sensor pakub külluslikumavaatenurga, mis eales ühel Hero kaameral on olnud. Saa annab Sulle ekstra suure lõuendi, et saaksid oma kreatiivsusel veelgi rohekm lasta lennata. Lihtsalt kasuta GoPro Quik rakendust, et zuumida sisse, lõigata, muuta külgede suhet ja palju muud jättes alles pildil kõik rikkaliku tekstuuri ning teravuse.

Uskumatu Pildi kvaliteet
5.3K video, mis annab Sulle 91% rohkem resolutsiooni kui 4K ja uskumatu 665% rohkem kui 1080p, HERO11 Black Mini salvestab seiklusi detailirikkalt ja kinofilmilikult. Vett hülgav läätse kate aitab eemale hoida valgusest tulevad peegeldused ning muud segajad, et Sinu pildid ja videod oleksid veelgi paremad.

High-Res Video + Videost Pildid
HERO11 Black Mini uskumatu 5.3K materjal annab Sulle ülikvaliteetseid videosid. Samuti laseb ta Sul võtta sealt samast videost 24.7MP suuruseid kvaliteetseid fotosid näiteks läbi GoPro Quik rakenduse. Lihtsalt tee üks vajutus oma materjalil (äge kaader video ajal) ning rakendus teeb sellest foto, mis on valmis jagamiseks.

Emmy® Auhinnaga Pärjatud HyperSmooth Stabilisatsioon
HyperSmooth pole kunagi olnud parem. Ja nüüd võitis ta ka auhinna pööraselt sujuva video eest-2021 Emmy® Kaamera Sisese Sensori ja Stabilisatsiooni Tarkvara eest. HyperSmooth 5.0 tõstab latti veelgi kõrgemale koos Horisondi Luku, täiustatud 4:3 suhte stabilisatsiooniga ja AutoBoost režiimiga, mis annab maksimaalse stabilisatsiooni minimaalse sisselõikamisega. Seda kõike tänu uuele sensorile. Filmi rattasõitu, rulaga trikitamist, suuskadega libisemist või aja oma lapsi niisama pargis taga, et saada parim POV kaader - ka kõige värisevam video tuleb ideaalselt sujuv.

Horisondi Lukk
Anna oma videotele professionaalne väljanägemine hoides horisont alati sirgena ja sujuvana kasutades selleks Linear + Horizon Lock digitaalset läätse. HERO11 Black Mini hoiab horisondi sirgena isegi kui kaamera teeb täis 360° pöörde ära salvestamise ajal.2 Koos HyperSmooth stabilisatsiooniga, Horisondi Lukk pakub super sujuvat pilti, mis on täiuslikult sirge. Sa ei vaja gimbali ega mingit muud tarkvara, et saada professionaalne video.

Pikalt Kestev Enduro Aku
HERO11 Black Mini tuleb koos uue revolutsioonilise sisse ehitatud Enduro akuga. Kasutades täiustatud tehnoloogiat, 1500mAh Enduro aku suudab drastiliselt parandada kaamera jõudlust külmades temperatuurides. Tavalistel temperatuuridel suudab ta samuti parandada salvestuse aega kuni 38% võrreldes eelmiste GoPro kaamerate ja akudega.3 See laseb Sul suusatada, lauatada ning teha muid talviseid seiklusi kauem kui kunagi varem. Enduro aku ka laeb kiiremini, et peaksid vähem aega ootama ja rohkem aega seigelda.

Üle 1 Miljardi Värvi
HERO11 Black laseb Sul valida salvestamist kas 8-bit või 10-bit värvide vahel. Suutes kuvada üle miljardi värvi, 10-bitised värvid pakuvad suuremat värvide sügavust, sujuvamaid Üleminekuid ning reaalsemat pilti Sinu videotes.

Uus HyperView Digitaalne Lääts
See GoPro eksklusiivne lääts võtab uue 8:7 suhtega sensorist välja suurepärase ja ülilaia 16:9 kaadri. Tulemus on ülimalt lai vaade, mis teeb Sinu kaadrist veelgi ägedama video, kuhu jääd peale Sina ise ning kõik Sind ümbritsev.

Ülimalt Mitmekülgne 8:7 Küljesuhe
8:7 küljesuhe salvestab rohkem iga kaadriga. Lisatud kõrgus võimaldab ideaalselt salvestada 9:16 sotsiaalmeedia kaadreid lõigates vähem ja saades rohkem - näiteks läbi Quik rakenduse. Kasutades rakendust, saad Sa zuumida sisse pareatele kohtadele ning jättes need just oma videosse. Lisaks fotode puhul, mitmekülgne formaat lubab hiljem fotot lõigata ja töödelda lihtsamalt.

Uued Öö Efektid
HERO11 Black Mini kaameral on kolm uut Time Lapse režiimi, mis teevad just öösel ägedaid võtteid. Star Trails ehk tähtede jutid kasutab Maa rotatsiooni ning salvestab nii hingematvaid jutte taevasse, nagu tähed liiguks läbi aja ja pildi. Light Painting ehk valgusega maaliminelubab Sul teha ägedaid pintsli tõmbeid liikuva valgusega. Vehicle Light Trails kasutab pimedas liiklust, et salvestada lahevärviliste joonte pilt.

Otseülekanne
KasutaHERO11 Black Mini, et teha otseülekandeid oma ägedadest seiklustest ilusa täis HD pildiga ja sujuva Hypersmooth stabilisatsiooniga.

Lihtne Üleslaadimine + Piiramatu Pilve Laadimine1
Super lihtne, super kiire. Piltide ja videote mahalaadimine Sinu pilvega ühendatud GoPro'st Sinu telefoni on lihtne ja mitmekülgne - lihtsalt vali, kas soovid juhtmevabalt läbi Quik rakenduse seda teha või ülikiirelt USB juhtmega.5 Samuti on saadaval ka piiramatu mahuga pilveruum koos automaatse üleslaadimisega. Lihtsalt pane oma kaamera oma koduses WiFi võrgus laadima ja kaamera teeb ülejäänud.

1Sinu koduses Wi-Fi ühenduses. GoPro Subscription liitumine peab olemas olema.
2Horisondi Lukk ei ole saadval 5.3K60, 4K120, 2.7K240 ja 1080p240 videos. Nendes resolutsioonides on võimalik
Horisondi Tasakaalustamise seade.
3"Vajab tavalist USB-C USB-C või tavalist USB-A > USB-C ja Apple® Lightning > USB Kaamera adapterit. Olenevalt seadest

Tehnilised andmed

Design + Dimensions

 • Dimensions (W x H x D) (mm) 52.4 W x 51.2 H x 38 D (mm)
 • Weight (Camera w/mounting fingers + Embedded Battery) 133g
 • Battery Embedded 1500mAh w/Enduro Battery Technology
 • Rugged + Waterproof 10m (33ft)
 • Built-In Folding Fingers Yes (2 Sets)
 • Removable Cover Glass / Spec Removable Cover Glass
 • 2mm Thick Gorilla Glass
 • Hydrophobic Coating

Image Quality / Hardware Spec

 • System Processor GP2
 • Image Sensor 1/1.9" CMOS
 • 27.6 MP active pixels (5599x4927)
 • Lens Aperture F2.5

General Features Summary

Video Features
 1. Video
 2. 360 Spherical Video
 3. HDR Video
 4. 10-bit HEVC
 5. HyperView Digital Lens
 6. Video Stabilization
 7. Horizon Lock / Leveling
 8. Slo-Mo
 9. Looping Video
 10. HindSight
 11. Scheduled Capture
 12. Duration Capture
 13. Live Streaming
 14. Webcam Mode
 15. Max Lens Mode
 1. Yes
 2. ---
 3. ---
 4. Yes
 5. Yes
 6. HyperSmooth 5.0
 7. Horizon Lock
 8. Up to 8x
 9. Yes
 10. ---
 11. ---
 12. ---
 13. Yes
 14. ---
 15. Yes
Photo Features
 1. Single Photo
 2. RAW Photo
 3. HDR Photo
 4. Burst Photo
 5. LiveBurst
 6. PowerPano
 7. Night Photo
 1. ---
 2. ---
 3. ---
 4. ---
 5. ---
 6. ---
 7. ---
Time Lapse Features
 1. TimeWarp Video
 2. Star Trails
 3. Light Painting
 4. Vehicle Lights
 5. Time Lapse Photo
 6. Time Lapse Video
 7. Night Lapse Photo
 8. Night Lapse Video
 1. TimeWarp 3.0
 2. Yes
 3. Yes
 4. Yes
 5. ---
 6. Yes
 7. ---
 8. Yes
Audio Features
 1. 3.5mm Mic Input
 2. RAW Audio Capture
 1. ---
 2. WAV Format
Connected Features
 1. Auto Upload to Cloud
 2. Automatic Highlight Video to Phone
 1. w/GoPro Subscription
 2. w/GoPro Subscription

 

Video

Max Video Res

 • 5.3K: 8:7 (5312x4648)
 • 5.3K: 4:3 (5312x3984)
 • 5.3K: 16:9 (5312x2988)

Aspect Ratio Support

 • 16:9, 4:3, 8:7

Video Res/FPS Summary

16:9 modes support:

Resolution FPS Width Height H.265
Bitrate
Standard/High/10-Bit (mbps)
Digital Lens Options
5.3K 60/50 5312 2988 60/120/120 SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Leveling
5.3K 30/25 5312 2988 60/100/120 HyperView, SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
5.3K 24 5312 2988 60/100/120 HyperView, SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
4K 120/100 3840 2160 60/120/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Leveling
4K 60/50 3840 2160 60/100/120 HyperView, SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
4K 30/25 3840 2160 45/100/120 SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
4K 24 3840 2160 45/100/120 SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
2.7K 240/200 2704 1520 60/100/N/A Wide, Linear, Linear+Horizon Leveling
2.7K 120/100 2704 1520 60/100/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
2.7K 60/50 2704 1520 45/100/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
1080p 240/200 1920 1080 60/78/N/A Wide, Linear, Linear+Horizon Leveling
1080p 120/100 1920 1080 45/60/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
1080p 60/50 1920 1080 45/60/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
1080p 30/25 1920 1080 45/60/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock
1080p 24 1920 1080 45/60/N/A SuperView, Wide, Linear, Linear+Horizon Lock

4:3 modes support:

Resolution FPS Width Height H.265 Bitrate
Standard/High/10-Bit (mbps)
5.3K 30/25 5120 3984 60/120/N/A
5.3K 24 5120 3984 60/120/N/A
4K 60/50 4000 3000 60/120/N/A
4K 30/25 4000 3000 60/100/N/A
4K 24 4000 3000 60/100/N/A
2.7K 120/100 2704 2028 60/100/N/A
2.7K 60/50 2704 2028 60/100/N/A

8:7 modes support:

Resolution FPS Width Height H.265 Bitrate
Standard/High/10-Bit (mbps)
5.3K 30/25 5312 4648 60/120/120
5.3K 24 5312 4648 60/120/120
4K 60/50 3840 3360 60/120/120

Digital Lenses

 • HyperView
 • SuperView
 • Wide
 • Linear
 • Linear + Horizon Lock / Leveling

Video File Format

 • MP4

Codecs

 • H.265 (HEVC)

10-bit HEVC

 • (8:7) 5.3K30/25/24, 4K60/50
 • (16:9) 5.3K60/50/30/25/24
 • (16:9) 4K60/50/30/25/24

Maximum Video Bit Rate

 • 120Mbps

Video Stabilization

 • HyperSmooth 5.0

Horizon Lock / Leveling

 • Lock: Linear + Horizon Lock Lens
 • Leveling: In-Camera (23-27*) for 5.3K60; 4K120; 2.7K240; 1080p240
 • Quik App

Zoom (Video)

 • 2x (1080)
 • 1.4x (2.7K+)

Slo-Mo

 • 8x - 2.7K; 1080p
 • 4x - 4K
 • 2x - 5.3K

Live Streaming

 • 720p

Webcam Mode

 • ---

Video Tone Mapping (LTM)

 • Yes

Exposure Control

 • ---

ISO Range - Video

 • 100-6400

 

Photo

HERO11 Black Mini captures video only

Photo Megapixels (MP) + Pixel Dims

 • ---

Photo Frame-Grabs from Video

 • 24.69MP from (8:7) 5.3K Video
 • 21.16MP from (4:3) 5.3K Video
 • 15.87MP from (16:9) 5.3K Video

RAW Photo Capture

 • ---

Digital Lenses (single photo)

 • ---

Zoom (Photo)

 • ---

Photo Timer

 • ---

Photo Formats

 • ---

Photo Output

 • ---

Photo Shutter Speeds

 • ---

Exposure Control

 • ---

Exposure Value (EV Comp)

 • ---

ISO Range - Photo

 • ---

Burst Photo

 • ---

Burst Photo / Rates (Frames / Sec)

 • ---

Burst Photo Output

 • ---

Night Photo

 • ---

Night Photo Shutter Speed

 • ---

Night Photo Output

 • ---

 

Time Lapse

Includes TimeWarp, Star Trails, Light Painting and more.

Time Lapse

TimeWarp
 1. TimeWarp Video Resolutions
 2. TimeWarp Digital Lenses
 3. TimeWarp Video Speeds
 4. Speed Ramp Feature
 1. TimeWarp 3.0 (up to 5.3K)
 2. Wide, Linear, Linear + Horizon Lock / Leveling
 3. Auto, 2x, 5x, 10x, 15x, 30x
 4. ---
Star Trails
 1. Resolutions
 2. Trail Length
 3. Shutter Speeds
 1. 5.3K; 4K in (16:9) and (4:3)
 2. Max, Long, Short
 3. 30s, 10s, 5s, 2s, 1s, 0.5s
Light Painting
 1. Resolutions
 2. Trail Length
 3. Shutter Speeds
 1. 5.3K; 4K in (16:9) and (4:3)
 2. Max, Long, Short
 3. 2s, 1s, 0.5s
Vehicle Light Trails
 1. Resolutions
 2. Trail Length
 3. Shutter Speeds
 1. 5.3K; 4K in (16:9) and (4:3)
 2. Max, Long, Short
 3. 30s, 10s, 5s, 2s, 1s, 0.5s
Time Lapse
 1. Time Lapse Video Reso
 2. Time Lapse Video Lenses
 3. Time Lapse Video Intervals
 4. Time Lapse Photo Lenses
 5. Time Lapse Photo Intervals
 6. Time Lapse Photo Output
 1. Up to 5.3K
 2. Wide, Linear
 3. 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 sec. / 2, 5, 30, 60 min.
 4. ---
 5. ---
 6. ---
Night Lapse
 1. Night Lapse Video Resolution
 2. Night Lapse Video Digital Lenses
 3. Night Lapse Video Intervals
 4. Night Lapse Video Shutter Speeds
 5. Night Lapse Photo Digital Lenses
 6. Night Lapse Photo Intervals
 7. Night Lapse Photo Shutter Speeds
 8. Night Lapse Photo Output
 1. Up to 5.3K
 2. Wide, Linear
 3. Auto, 4, 5, 10, 15, 20, 30, 60 sec.; 2, 5, 30, 60 min.
 4. ---
 5. ---
 6. ---
 7. ---
 8. ---

Audio Features

3-mics | RAW Audio Capture (.wav Format)

RAW Audio Capture (.wav Format)

Microphones

 • 3-mics

Advanced Noise Reduction

 • 3-mic Processing

Speaker

 • 11x15mm

Stereo Audio

 • ---

RAW Audio Capture

 • WAV Format

3.5 Audio Mic Input

 • ---

 

Hardware Features

Built-In Mounting with 2 sets of Folding Fingers

Rear Display Size

 • 0.55" Status Only Display

Front Display Size

 • ---

Connector

 • USB-C

HDMI Port

 • ---

Memory Storage / SD Cards

 • 1 microSD™ with at least V30 or higher UHS-3 rating

LEDs

 • 1

Recharge Time (from Zero to 100%)

 • Approx. 2 hrs. (1A / 5W)

Fast Charging (from Zero to 80%)

 • Approx. 1.5 hrs. (>2A / 10W Charger)

Operating Temperature

 • -10º C - 35º C

 

Connected Features

Uploads Automatically to the Cloud + Get a Highlight Video Automatically with GoPro Subscription | Wi-Fi + Bluetooth®

Wi-Fi Frequency

 • 2.4GHZ; 5GHz

Wi-Fi Protocol

 • 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth

 • BLE 4.2

GPS

 • ---

USB Port

 • USB-C

Mobile App Connection

 • Quik App

Auto Upload to Cloud

 • w/GoPro Subscription

 

User Interface

Protune

 • Yes

Presets / Custom Presets

 • ---

On-Screen Shortcuts

 • ---

Languages (Camera UI)

 • 12 Languages

Languages Available (Camera UI)

 • EN, FR, DE, IT, SP, CN-S, CN-T, JP, KR, PT, RU, SW

Voice Control

 • 14 Commands
 • 11 Languages with 6 accents

 

HERO11 Black Mini: SD Card Capacity In Each Video Setting

Recording time will vary according to the Resolution/Bit Rate setting used and the SD card's capacity. Below are the average storage times for the HERO11 Black Mini with a 128GB SD card.

NOTES:
You can multiply or divide the amount of time relative to your SD card size (a 64gb card is able to hold half as much as what you see below).
These are not battery life estimates, they are storage capacity estimates for the SD card.
Different brands of SD cards may have slightly different times.

 

Resolution (16:9) Frame rate High Bitrate (Hr:Min) Standard Bitrate (Hr:Min)
5.3k 60 2:01 3:54
5.3k 30/24 2:03 4:00
4k 120 2:00 3:49
4k 60 2:01 3:54
4k 30 2:03 5:14
4k 24 2:03 5:14
2.7k 240 2:23 3:49
2.7k 120 2:23 3:49
2.7k 60 2:25 5:04
1080p 240 3:00 3:49
1080p 120 3:49 4:56
1080p 60 3:54 5:04
1080p 30 4:00 5:14
1080p 24 4:00 5:13
Resolution (4:3)   Frame rate High Bitrate (Hr:Min) Standard Bitrate (Hr:Min)
5.3k 30 2:03 4:00
4k 30 2:25 3:54
4k 24 2:27 4:01
2.7k 120 2:23 3:49
2.7K 60 2:25 3:54
Resolution (8:7) Frame rate High Bitrate (Hr:Min) Standard Bitrate (Hr:Min)
5.3k 30 2:03 4:00
4k 30 2:25 3:54
4k 24 2:27 4:01
2.7k 120 2:23 3:49
2.7K 60 2:25 3:54

 

Battery Life

Video Mode    Time (Minutes)
HyperSmooth On
5.3K / 60fps 51
5.3K / 30fps 73
5.3K(8:7) / 30fps 63
5K(4:3) / 30fps 63
4K / 120fps 49
4K / 60fps 65
4K / 30fps 78
4K(4:3) / 60fps 51
4K(8:7) / 60fps 52
2.7K / 240fps 54
2.7K / 120fps 69
2.7K / 60fps 71
2.7K(4:3)  / 120fps 60
2.7K(4:3) / 60fps 70
1080p / 240fps 60
1080p / 120fps 69
1080p / 60fps 80
1080p / 30fps 114
Karbis sisaldub
 • HERO11 Black Mini
 • Kandekott
 • Kumer kleebitav kinnitus
 • Madal kiirkinnitus ja pöidlakruvi
 • USB-C kaabel
Lisavarustus
Laadin tooteid, palun oota...
Lisahoidikud
Laadin tooteid, palun oota...