Sukeldumiskell Descent Mk1

Tootekood: 010-01760-10

999,99€

* Hind püsikliendile.
Vali mudel:
Hall - DLC Titaniumrihm

1499,99€

* Hind püsikliendile.
Lisa ostukorvi

Toode lisatud ostukorvi

TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Mitmekülgne GPS sukeldumiskompuuter

  • Esmaklassiline GPS sukeldumiskompuuter värvilise 1,2 tollise ekraani ning eelsalvestatud Euroopa TOPO kaartidega.
  • Sisseehitatud navigeerimise andurid nagu 3-teljeline kompass, güroskoop ja baromeetriline altimeeter, samuti ka GPS ja GLONASS tugi, mille abil saab veepinnal märgistada sukeldumise alguspunkti ning pinnaletõusupunkti.1
  • Toetab ühe gaasiga, mitme gaasiga, manomeetriga ja vabasukeldumist (ka nitrox ja trimix gaasidega) - planeeri oma sukeldumised otse oma seadmel
  • Sukeldumislogi abil saab varundada ning läbi vaadata kuni 10 000 viimase sukeldumise info, ning jagada neid Garmin Connect keskkonnas või mobiilirakenduses
  • Seade mõõdab randmelt pulssi Elevate tehnoloogia2 abil, samuti on seadmel multisport aktiivsusprofiilid, sportliku võimekuse mõõtjad ja nutiteavitused.3
  • Aku tööaeg: kuni 21 päeva kellarežiimis, 12 päeva nutikella režiimis, 40 tundi sukeldumisrežiimis ja 20 tundi GPS režiimis4

 

Ükskõik, kas sukeldud ballooniga või ilma, soolases või magedas vees, hingad sisse nitroxit, trimixi või hoiad lihtsalt hinge kinni - Descent Mk1 on intuitiivne ja võimalusterohke sukeldumiskell, mida oled oodanud. Seade on esimene kellasuuruses sukeldumiskompuuter, millel on maapealne GPS, värviline ekraan ja kaardid navigeerimiseks ning asukoha märkimiseks, et saaksid lihtsalt märgistada oma sukeldumise ning pinnaletõusu punktid.

Vee all teeb end tõestanud Bühlmann ZHL-16c algorütm kindlaks, et sukelduja püsib valitud sukeldumispiirangute raames. Valikulised heli- ja vibratsioonmärguanded hoiavad sind vee all informeerituna. Maapinnal on Descent Mk1 suurepärane spordikell, pakkudes parimaid fenix 5X omadusi ning nutiteavitusi, et hoida Sind liikvel olles kõigega kursis. Descent Mk1 on välimuselt elegantne ning mugav ja sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks.

Hinga kergemalt, sukeldu paremini

Pakkudes lihtsasti kasutatavaid funktsioone suurel hulgal sukeldumistegevuste hulgast, nagu näiteks võimaluse planeerida oma hobi-, tehnilised- ja vabasukeldumised, annab Descent Mk1 kõik vajaliku info, mida vajad enesekindlaks sukeldumiseks. Kompuuter käivitub sel hetkel kui lähed vette, näidates värvilisel 1.2" ekraanil hetke sügavust, sukeldumisaega, vee temperatuuri, tõusu- ja laskumiskiirust, no-deco aega, dekompressiooni infot, aku tööaega ja palju muud.

Kasutaja saab panna heli- ja vibratsioonialarmid endale meeldetuletuseks sukeldumise kriitilistes punktides. Seade toetab kuni 6 erinevat gaasisegu, sealhulgas nitrox'i ja trimixi (kuni 100% hapnikusisaldusega). Muudetavad konservatiivsussätted lasevad kasutajal muuta isiklikke ohutuspiiranguid.

Arvukalt navigatsiooni andureid

Lisaks kõrgtundlikele GPS ja GLONASS satelliitidele, et kaardi abil navigeerida, on seadmel altimeetri, baromeetri ja kompassi sensorivõimekus maapinnal navigeerimiseks. Lihtsasti loetavat kompassi on võimalik kasutada ka vee all. Sisseehitatud altimeeter pakub infot kõrguse kohta ning kolme teljega kompass hoiab kasutajat kindlana nii liikudes kui kohapeal. Kiireks kompassi kasutuseks võib ekraanile kaks korda koputada, selle asemel et hakata kompassi menüüst nuppudega otsima.

Randmelt mõõdetav pulss

Descent Mk1 kasutab Garmin Elevate tehnoloogiat, et randme pealt optiliselt pulssi mõõta (NB! Seade peab olema kontaktis nahaga, läbi riiete või sukeldumisülikonna seade pulssi ei mõõda). Sukeldumiskompuuter jälgib kasutaja pingutustasemeid ning laeb südametöö info automaatselt Garmin Connect online keskkonda üles, et saaksid peale sukeldumist oma andmeid analüüsida.

Multisport režiimid edasijõudnutele

Lisaks sukeldumiskompuutri funktsioonidele on seadmel ka spordi, fitnessi ja väljas navigeerimise režiimid, mis on võetud populaarselt fēnix preemium-klassi kellasarjalt. Oma treeningute infot ja arenguid saab mõõta läbi erinevate füsioloogiliste näitude, sportlikkuse jälgimise funktsiooni ning muude mõõdikute abil, vältimaks tulevasi vigastusi. Eellaetud spordirežiimide hulgas on ujumine, jooksmine, rattasõit, matkamine, suusatamine, aerutamine ning palju muud. Seadme abil saab lihtsasti erinevatel viisidel aega mõõta (näiteks ringiajad). Lisamotivatsiooniks saab Garmin Connect keskkonnast alla laadida treeningplaane edasijõudnutele.

Nutikas ühenduvus

Olles ühendatud sobiva nutiseadmega3, saab Descent Mk1 ekraanilt lugeda tekstisõnumeid, e-kirju ning teisi nutiteavitusi. Samuti saab seadme abil varundada oma infot Garmin Connect keskkonda, kontrollida telefonis mängitavat muusikat ning palju muud. Maa peal olles saavad kasutaja pere ja sõbrad jälgida läbi LiveTrack rakenduse sinu treeninguid reaalajas. GroupTrack rakenduse abil saab oma seadme kaardil jälgida oma sõprade treeninguid.

Kvaliteetsed materjalid, elegantne stiil

Kõrgema klassi materjalidest valmistatud Descent Mk1 sukeldumiskompuuter on saadaval kahes erinevas stiilis: roostevabast terasest raamiga ning rikastatud silikoonist rihmaga või luksusliku titaanist raamiga ning DLC titaanist rihmaga. Mõlemal mudelil on rasketes oludes parema GPS ja GLONASS ühenduse saamiseks raamil EXO™ omnidirektiivne antenn (oluliselt tugevam signaal, kui ainult GPS'i kasutades). Ere, kõrgresolutsiooniga ja värviline Garmin Chroma ekraan koos LED taustavalgustusega, tagab hea ekraani loetavuse nii vee all kui vee peal. Lisaks on kriimustuste vältimiseks ekraan tugevast safiirklaasist.

Korralik jõudlus ning vahetatavad kellavaated

Ühe laadimisega on kella tööaeg kuni 40 tundi sukeldumisrežiimis, kuni 21 päeva kellarežiimis, kuni 12 päeva nutikella režiimis ning kuni 20 tundi GPS režiimis (kõik sõltub valitud sätetest).
QuickFit™ kellarihmade abil saab oma seadme välimust ilma tööriistadeta muuta ning sukeldumise ajaks on komplektis kaasas pikemad QuickFit™ kellarihmad, et saaksid seadet kanda ka paksemate sukeldumisülikondadega.

Kella ekraani saab muuta erinevate tasuta rakenduste, infoväljade ja kellavaadetega Connect IQ™ poest. Kasutaja turvalisuse huvides ei ole Connect IQ™ rakendused kasutatavad sukeldumise ajal, kindlustamaks, et kõik sukeldumiseks vajalikud funktsioonid saaksid töötada nii, nagu nad disainiti. Mõlemal Descent Mk1 mudelil on sisseehitatud Wi-Fi™, et traadita võrgus olles saaks seade kogu info automaatselt üles laadida Garmin Connect keskkonda.

1GPS ei tööta vee all
2Vaata lähemalt Garmin.com/ataccuracy
3Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga
4Sõltuvalt sätetest
5Wi-Fi on Wi-Fi Alliance poolt registreeritud kaubamärk

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

General

Lens Material Sapphire crystal
Bezel Material Stainless steel or Titanium
Case material fiber-reinforced polymer
QuickFit™ watch band compatible yes (26 mm)
Strap material Silicone or Titanium
Physical size 51 x 51 x 17.8 mm
Weight Steel with Silicone band: 101 g Titanium with Silicone band: 94 g Titanium with Titanium band: 145 g
Water rating 10 ATM Dive (100 Meter EN13319)
Display type Sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)
Display size 1.2” (30.4 mm) diameter
Display resolution 240 x 240 pixels
Colour display Yes
Battery life Dive mode: Up to 40 hours Watch mode: Up to 21 days Smartwatch mode: Up to 12 days GPS/HR Activity mode: Up to 20 hours UltraTrac™ mode: Up to 30 hours
Memory/History 16 GB

 

Clock Features

Time/date Yes
GPS Time Sync Yes
Automatic daylight saving time Yes
Alarm clock Yes
Timer Yes
Stopwatch Yes
Sunrise/sunset times Yes
Face It™ watch face creator Yes

 

Sensors

GPS Yes
GLONASS Yes
Garmin Elevate™ wrist heart rate monitor Yes
Barometric altimeter Yes
Compass Yes
Gyroscope Yes
Accelerometer Yes
Thermometer Yes
Depth sensor Yes

 

Daily Smart Features

Connectivity Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (downloadable watch faces, data fields, widgets and apps) Yes
Smart notifications Yes
Calendar Yes
Weather Yes
Music controls Yes
Find My Phone Yes
Find My Watch Yes
VIRB® remote Yes
Smartphone compatibility iPhone®, Android, Windows®
Compatible with Garmin Connect™ Mobile Yes

 

Diving Features

Dive activity maximum operating depth 100 meters (EN13319)
Single-gas mode Yes
Multi-gas mode Yes
Gauge mode Yes
APNEA mode Yes
APNEA hunt mode Yes
Decompression model Bühlmann ZHL-16c with gradient factors
Nitrox support Yes
Trimix support Yes
Gas mixes Air, nitrox and trimix, up to 100% O2; 1 bottom gas, and up to 5 deco and/or backup gases
P02 Up to 1.6 with customisable deco PO2 setting
Auto start/end dive Yes
Custom end-dive timeout Sim (20 s a 10 m)
Safety Stop yes (customisable off/3 min/5 min)
Deep Stops yes (using custom gradient factors)
Customisable conservatism yes (low/medium/high or custom using gradient factors)
Dive ascent/descent rate indicator Yes
Automatic altitude adjustment Yes
No fly time yes (with 24hr countdown)
Dive planner yes (basic NDL + multi-gas deco planner)
Backlight yes (configurable time and intensity; auto-on at depth)
Automatically saves dive entry and exit locations Yes
Sync dive log to Garmin Connect™ and Garmin Connect™ Mobile Yes
Alerts & alarms Audible and vibration alarms for ascent rate, PO2, CNS/OTU, NDL, deco, gas switching. Customisable (up to 40) audible and/or vibration per dive mode, based on depth or time
3-axis dive compass yes (with adjustable heading, quick change to 90R, 90L and reciprocal). Indicates degrees and direction back to set heading
Missed Deco Lockout yes (can be disabled prior to dive with user acknowledgement)
Residual Tissue Loading Reset yes (on the surface with user acknowledgement)
Surface diver status widget yes (surface interval, N2/HE loading, CNS, OTU and tissue compartment status)

 

Boating Features

Preloaded Boating Profiles Boating

 

Activity Tracking Features

Step counter Yes
Move bar (displays on device after a period of inactivity; walk for a couple of minutes to reset it) Yes
Auto goal (learns your activity level and assigns a daily step goal) Yes
Sleep monitoring (monitors total sleep and periods of movement or restful sleep) Yes
Calories burned Yes
Floors climbed Yes
Distance traveled Yes
Intensity minutes Yes
TrueUp™ Yes
Move IQ™ Yes
Fitness Age yes (in app)

 

Fitness Equipment/Gym

Preloaded gym activity profiles Indoor Rowing

 

Training, Planning and Analysis Features

GPS speed and distance Yes
Customisable screen(s) Yes
Customisable activity profiles Yes
Auto Pause® Yes
Advanced workouts Yes
Downloadable training plans Yes
Auto Lap® Yes
Manual lap Yes
Virtual Partner Yes
Configurable lap alerts Yes
V02 max Yes
Training Status (lets you see if you’re training effectively by tracking your training history and fitness level trend.) Yes
Training Load (your total training load for the last 7 days calculated from estimated EPOC) Yes
Training Effect (aerobic) Yes
Training Effect (anaerobic) Yes
Customisable alerts Yes
Audio prompts Yes
Finish time Yes
Race an Activity Yes
Course guidance Yes
Segments (Live, Garmin) Yes
LiveTrack Yes
Group LiveTrack Yes
Round-trip course creator (running/cycling) Yes
Touch and/or button lock Yes
Hot keys Yes
Auto scroll Yes
Activity history on watch Yes

 

Heart Rate Features

HR zones Yes
HR alerts Yes
HR calories Yes
% HR max Yes
% HRR Yes
Recovery time Yes
Auto max HR Yes
HRV stress test (measures your heart rate variability while standing still, for 3 minutes, to provide you with an estimated stress level; the scale of this is 1 to 100; low scores indicate lower stress levels) yes (with compatible accessory)
Records heart rate while swimming yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)
HR Broadcast (broadcasts HR data over ANT+™ to paired devices) Yes

 

Running Features

Preloaded run profiles Running, Indoor Running, Trail Running
GPS-based distance, time and pace Yes
Running dynamics Yes
Ground contact time and balance (shows how much time, in the running motion, your foot is on the ground rather than in flight and lets you check your running symmetry) yes (with compatible accessory)
Stride length (real time) yes (with compatible accessory)
Cadence (provides real-time number of steps per minute) Yes
Physiological measurements Yes
Performance condition (after running 6–20 minutes, compares your real-time condition to your average fitness level) Yes
Lactate threshold (through analysis of your pace and heart rate, estimates the point where your muscles start to rapidly fatigue) yes (with compatible accessory)
Run workouts Yes
Race predictor Yes
Foot pod capable Yes

 

Golfing Features

Yardage to F/M/B (distance to front, middle and back of green) Yes
Yardage to layups/doglegs Yes
Measures shot distance (calculates exact yardage for shots from anywhere on course) Automatic
Digital scorecard Yes
Stat tracking (strokes, putts per round, greens and fairways hit) Yes
Garmin AutoShot™ Yes
Auto CourseView updates Yes
Green View with manual pin position Yes
Hazards and course targets Yes
TruSwing™ compatible Yes
Round timer/odometer Yes

 

Outdoor Recreation Features

Preloaded outdoor recreation profiles Hiking, Climbing, Mountain Biking, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddle boarding, Rowing, Jumpmaster, Tactical
Point-to-point navigation Yes
Bread crumb trail in real time Yes
Back to start Yes
TracBack® Yes
UltraTrac mode Yes
Around Me mode Yes
Elevation profile Yes
Distance to destination Yes
Barometric trend indicator Yes
Storm alert Yes
Trail run auto climb Yes
Vertical speed Yes
Total ascent/descent Yes
Preloaded topographical maps Yes
Future elevation plot Yes
Downloadable cartography support Yes
Compatible with BaseCamp™ Yes
GPS coordinates Yes
Projected waypoint Yes
Sight 'N Go Yes
Area calculation yes (via Connect IQ™)
Hunt/fish calendar yes (via Connect IQ™)
Sun and moon information yes (via Connect IQ™)
Dual grid coordinates Yes

 

Cycling Features

Preloaded cycling profiles Hiking, Climbing, Mountain Biking, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddle boarding, Rowing, Jumpmaster, Tactical
Courses Yes
Bike lap and lap maximum power (with power sensor) Yes
Race an activity Yes
Time/distance alerts (triggers alarm when you reach goal) Yes
Interval training Yes
FTP (Functional Threshold Power) yes (with compatible accessory)
Strava features (Beacon, live segments) Yes
Garmin Cycle Map (routable cycling-specific street map) Yes
Compatible with Vector™ (power meter) Yes
Power meter compatible (displays power data from compatible third-party ANT+™-enabled power meters) Yes
Compatible with Varia Vision™ (head-mounted display) Yes
Compatible with Varia™ radar (rear-facing radar) Yes
Compatible with Varia™ lights Yes
Speed and cadence sensor support (with sensor) yes (ANT+® and Bluetooth Smart sensors)

 

Swimming Features

Preloaded swim profiles Pool Swimming, Open Water Swimming
Pool swim metrics (lengths, distance, pace, stroke count/rate, calories) Yes
Stroke type detection (freestyle, backstroke, breaststroke, butterfly) Yes
Pool swim workouts Yes
Swim efficiency (SWOLF) Yes
Advanced swim features (time/distance alerts, countdown start, advanced rest timers) Yes
Open-water swim metrics (distance, pace, stroke count/rate, stroke distance, calories) Yes
Heart rate (real-time during rests, interval and sessions stats during rests, and automatic heart rate download post-swim) yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)

 

Additional

Additional Air integration: no CCR support: no