D2 Charlie

Tootekood: 010-01733-31

799,99€

* Hind püsikliendile.
Vali mudel:
Nahkrihm

799,99€

* Hind püsikliendile.
Lisa ostukorvi

Toode lisatud ostukorvi

TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Info täiendamisel! Tellitavad alates 1.kvartal 2018

Luksuslik GPS piloodikell

  • Elegantselt viimistletud GPS piloodikellal on kriimustuskindel safiirklaas, DLC (teemandilaadne süsinik) titaanist raam ning vahetatavad kellarihmad
  • Lennufunktsioonid sisaldavad värvilist dünaamiliselt liikuvat kaarti, GPS navigatsiooni, NEXRAD ilmateadet, lennujaamainfot ning automaatset lennulogi
  • Nutiteavituste1 abil saad kõigega kursis olla, spordikella funktsioonidest on seadmel randmelt pulsi mõõtmine, aktiivsusprofiilid, sportlikkuse jälgimine1 ja palju muud
  • "Direct-to" ning "Nearest" nupud ning tõhustatud lennuplaneerimisvõimekus aitavad lihtsalt koostada/muuta lennuplaane ning neid edastada Garmin Pilot™ rakendusse
  • Seadmel on baro-reguleeritav altimeeter, kompass HSI, Zulu/UTC aja viitamisega, taimerid/märguanded ja palju muud
  • Aku tööaeg: kuni 12 päeva nutikella režiimis (oleneb seadistustest), kuni 20 tundi GPS režiimis ja kuni 35 tundi UltraTrac™ energiasäästurežiimis.

Tere tulemast revolutsiooni ülemaailmses õhunavigatsioonis, mille alustas D2 Charlie piloodikell.

D2 Charlie on suurepärane abimees ning tagavaranavigeerija kokpitis oma värviliste kaartide, ilmateate, teekonnapunktide viitamise ja lennulogimisfunktsioonidega. Seadme liikuvat kaarti saab paanida ja suurendada, et kaardil leida lennujaamu, teekonnapunkte ning jälgida maastikku, takistusi või ilmateadet oma marsruudil. Ükskõik kuhu parasjagu reisimas oled, kuvab seade nutiteavitused1 (e-kirjad, sõnumid, märguanded ja palju muud) otse kella ekraanile, et saaksid maailma asjadega kursis olla. Lendude vahepeal saad kasutada uusimaid spordikella funktsioone nagu Elevate™ tehnoloogiaga pulsi mõõtmine, igapäevane aktiivsuse jälgimine1, treeningunäidikud ja palju muud heas vormis püsimiseks.

Kvaliteetsed materjalid, elegantne stiil

Kõrgema klassi materjalidest valmistatud D2 Charlie piloodikellal on DLC viimistlusega titaanist raam ning kell on saadaval kahes erinevas stiilis: üks vintage stiilis nahkrihmaga ning teine luksusliku harjatud titaanist rihmaga. Mõlemal kellal on ere, kõrgresolutsiooniga värviline Garmin Chroma ekraan™ LED taustavalgusega, et kindlustada hea loetavus igas valguses. Klaasile lisab kriimustuskindlust tugev safiirklaas. QuickFit™ rihmade abil saab oma kella välimust ilma tööriistadeta muuta, et sobida iga ürituse, tegevuse või seiklusega. Kella ekraani saab isikupärastada tasuta kellavaadete, fotode, rakenduste ja andmeväljadega, mida saab Connect IQ™ veebipoes tasuta alla laadida.

Detailne liikuv kaart

Lennurežiimis kuvab D2 Charlie detailne liikuv kaart ja ulatuslikud andmebaasid lennuteel olevaid tuletorne, lennujaamu, ristmikke ning VFR viiteid nagu teed, linnad ja palju muud. Tõhustatud juhendamisvõimekus lubab lisada mitmeid teekonnapunkte ning lennata otse igasse lennuplaani märgitud teekonnapunkti. Lennu ajal saab jälgida oma teekonda GPSi abil kaardilt või jälgida HSI kursinoolt sihtkoha poole. Lisades enda teekonnapunkte, saab kergelt navigeerida ka kõikidesse asukohtadesse, mida andmebaasis ei ole. Seadmel saab ka luua märgitud sihtpunkte, et lihtsasti naasta kohtadesse, kuhu oled juba lennanud. Kellal on ka eraldi "Lähim" nupp, mis juhatab probleemide korral lähima lennujaamani.

Ilmateade radari ülekattega

Kiireks ilmateate nägemiseks lennujaamas või mujal, suhtleb D2 Charlie juhtmevabalt sinu sobiva nutitelefoniga. Seadme abil saab juurde pääseda ka asukohapõhistele meteoroloogiaraportitele (METAR) ja terminali ilmainformatsioonile (TAF), mille hulgas on tuuleinfo, nähtavus, sademed, pilvisus, temperatuur, kondenseerumispunkt, baromeetriline rõhk ja palju muud. Vajutades otseteena korraga Direct-to ja alla nuppe, ilmub ekraanile kõrgresolutsiooniga radarigraafika (NEXRAD), mis on kantud liikuvale kaardile. Ilmainfo ja lennueelsete otsuste tegemine on tehtud imelihtsaks.

Lennulogid on automaatsed

Olles juhtmevabalt nutitelefoniga ühendatud, saab D2 Charlie abil lennulogide pidamisest ning muudest andmete hoiustamisest kerge töö. Õhkutõusu ajal saab seade aru lennuki kõrguse muutumisest ning alustab automaatselt logiraamatu funktsiooniga, salvestades aega, kestvust, kogu lennuaega ja marsruuti. Peale maandumist sünkroniseerib ta logiraamatu info nutiseadme kaudu flyGarmin.com lehele ja Garmin Pilot rakendusse.

Sinu lennu planeerimise ühenduvus

Lisaks teekonnapunktide ja marsruutide loomisele otse kellal, saab Context® juhtmevaba tehnoloogia abil oma lennuplaanid üle kanda ja sünkroniseerida iPad® tahvelarvutile või muule ühilduvale nutiseadmele, millel jookseb Garmin Pilot rakendus, et oma andmesisetuseks ja planeerimiseks kuluv aeg hoida minimaalsena. Kella abil saab Garmin Pilot rakendusega nutiseadmetele anda GPS infot. Lisaks saab kella tasuta eluaegseid andmebaase uuendada juhtmevabalt Wi-Fi® võrgus. Ühilduv ADS-B sisendsede, nagu näiteks Garmini kaasaskantav GDL® 39 vastuvõtja lubab D2 Charlie kellale Garmin Pilot rakendusest edastada teavitusi potensiaalsetest liikluse- või maastikuvastuoludest ning teisi situatsiooniteavitusi.

Kohandatavad omadused

Kohandatavate infoväljadega D2 Charlie teeb sinu jaoks tähtsaimale infole ligipääsemise lihtsaks ning andmed nagu lennuki kiirus maapinnal GPSi järgi, GPS jälg, kaugus asukohapunktidest/lennujaamadest, eeldatav marsruudi aeg, kandevõime, liuglemise suhe ja palju muud, on lihtsasti kättesaadavad. Mugav kõrguse märguande funktsioon võib teavitada alarmiga teatud eelvalitud kõrgusele jõudmisest või kõrguselt lahkumisest. Stopperifunktsiooni saab kasutada lähenemiste ajastamiseks või lennu osade mõõtmiseks. Baromeetri baasil O2 Altitude alarm vibreerib, et anda märku, kui töötamiseks on vaja lisahapnikku, kui lendad kõrgemal kui 3,81 kilomeetrit. Samuti on seadmel erinevaid taimeriga ning vibreerivaid märguandeid, näiteks võib kell anda teada, millal on aeg vahetada kütusepaake või teha teisi täpsust nõudvaid ülesandeid.

Edasijõudnute multisport omadused

Lisaks suurele hulgale lendamisega seotud funktsioonidele on D2 Charlie kellal palju spordi, treeningu, fitnessi ja navigeerimistööriistu. Kasutada saab suurel hulgal füsioloogilisi mõõdikuid, jooksudünaamikat, sportlikkuse jälgimise funktsiooni ning jälgida enda trennistatistikat, mõõta oma arengut ning vältida vigastusi. Seadmel on spetsiaalsed eellaetud aktiivsusprofiilid golfiks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, sõudmiseks, suusatamiseks ja paljuks muuks. Tasuta Garmin Connect rakenduse abil saad alla laadida üle 40 000 golfiväljaku info üle maailma, ning kasutada kella digitaalse punktikaardina. Motivatsiooni tekitamiseks saab Garmin Connect keskkonnast alla laadida edasijõudnute treeninguid ja treeningplaane.

Rohkem võimalusi ühenduses püsimiseks

D2 Charlie nutiteavitused lubavad sul jätta telefoni taskusse või kotti ning jälgida kõnede, sõnumite ja muude nutiteavituste infot otse kella ekraanilt. Samuti saab kella abil oma infot automaatselt Garmin Connect keskkonna kaudu sotsiaalmeediasse jagada, muusikat kontrollida ning palju muud teha. Olles juhtmevabalt ühendatud Garmin VIRB® seeria kõrgresolutsiooniga spordikaameraga, saab kellalt kaugjuhtimise abil filmimist alustada/lõpetada, vaadata filmimisele kulunud aega ning teha kõrgkvaliteetseid pilte sel ajal kui kaamera filmib. Kell suudab korraga kontrollida isegi mitut VIRB kaamerat, et filmida tegevust erinevate nurkade alt.

 


1Olles ühendatud ühilduva nutitelefoniga; vaata lähemalt Garmin.com/BLE
2Täpsuse info Garmin.com/ataccuracy
3Radari kattuvus on piiratud USA, Kanada, Austraalia ja Lääne-Euroopaga

General

Lens Material

sapphire crystal

Bezel Material

titanium

Case material fiber-reinforced polymer
QuickFit™ watch band compatible

yes (26 mm)

Strap material

silicone, leather or titanium

Physical size

51 x 51 x 17.5 mm

Weight

silicone band: 89 g
metal band: 147 g
leather band: 95 g

Water rating 10 ATM
Display type sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)
Display size 1.2" (30.4 mm) diameter
Display resolution 240 x 240 pixels
Color display Yes
Battery life Smartwatch mode: Up to 12 days
GPS mode: Up to 20 hours
UltraTrac™ mode: Up to 35 hours without wrist heart rate
Memory/History 16 GB

 

Clock Features

Time/date Zulu/UTC, 12/24h, day/date
GPS Time Sync Yes
Automatic daylight saving time Yes
Alarm clock Yes
Timer Yes
Stopwatch Yes
Sunrise/sunset times Yes
Face It™ watch face creator Yes

 

Sensors

GPS Yes
GLONASS Yes
Garmin Elevate™ wrist heart rate monitor Yes
Barometric altimeter Yes
Compass Yes
Accelerometer Yes
Thermometer Yes

 

Daily Smart Features

Connectivity Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi® with sapphire editions
Connect IQ™ (downloadable watch faces, data fields, widgets and apps) Yes
Smart notifications Yes
Calendar Yes
Weather Yes
Controls smartphone music Yes
Find My Phone Yes
Find My Watch Yes
VIRB® remote Yes
Smartphone compatibility iPhone®, Android™, Windows®
Compatible with Garmin Connect™ Mobile Yes

 

Aviation Features

Worldwide airport database(s) Yes
Altimeter with adjustable baro setting Yes
3-axis compass with HSI (horizontal situation indicator) Yes
Multiple time zones with Zulu/UTC Yes
Wirelessly receive flight plans from Garmin Pilot™ Yes
NEXRAD on moving map Yes
Moving Map with aviation airports, navaids, roads, bodies of water and more Yes
Waypoint information page Yes
Worldwide NAVAID and Intersection database(s) Yes

 

Activity Tracking Features

Step counter Yes
Move bar (displays on device after a period of inactivity; walk for a couple of minutes to reset it) Yes
Auto goal (learns your activity level and assigns a daily step goal) Yes
Sleep monitoring (monitors total sleep and periods of movement or restful sleep) Yes
Calories burned Yes
Floors climbed Yes
Distance traveled Yes
Intensity minutes Yes
TrueUp™ Yes
Move IQ™ Yes
Fitness Age yes (in app)

 

Fitness Equipment/Gym

Preloaded gym activity profiles Indoor Rowing

 

Training, Planning and Analysis Features

GPS speed and distance Yes
Customizable data pages Yes
Customizable activity profiles Yes
Auto Pause® Yes
Interval training Yes
Advanced workouts Yes
Downloadable training plans Yes
Auto Lap® Yes
Manual lap Yes
Virtual Partner Yes
Configurable lap alerts Yes
V02 max Yes
Training Status (lets you see if you’re training effectively by tracking your training history and fitness level trend.) Yes
Training Load (your total training load for the last 7 days calculated from estimated EPOC) Yes
Training Effect (aerobic) Yes
Training Effect (anaerobic) Yes
Customizable alerts Yes
Audio prompts Yes
Finish time Yes
Race an Activity Yes
Course guidance Yes
Segments (Live, Garmin) Yes
Strava features (Beacon, live segments) Yes
LiveTrack Yes
Group LiveTrack Yes
Round-trip course creator (running/cycling) Yes
Touch and/or button lock Yes
Hot keys Yes
Auto scroll Yes
Activity history on watch Yes

 

Heart Rate Features

HR zones Yes
HR alerts Yes
HR calories Yes
% HR max Yes
% HRR Yes
Recovery time Yes
Auto max HR Yes
HRV stress test (measures your heart rate variability while standing still, for 3 minutes, to provide you with an estimated stress level; the scale of this is 1 to 100; low scores indicate lower stress levels) yes (with compatible accessory)
Records heart rate while swimming yes (HRM-Tri™ or HRM-Swim™)
HR Broadcast (broadcasts HR data over ANT+™ to paired devices) Yes

 

Running Features

Preloaded run profiles

Running, Indoor Running, Trail Running

GPS-based distance, time and pace Yes
Running dynamics Yes
Vertical oscillation and ratio (the degree of 'bounce' in your running motion and the cost-benefit ratio with stride length) yes (with compatible accessory)
Ground contact time and balance (shows how much time, in the running motion, your foot is on the ground rather than in flight and lets you check your running symmetry) yes (with compatible accessory)
Stride length (real time) yes (with compatible accessory)
Cadence (provides real-time number of steps per minute) Yes
Performance condition (after running 6–20 minutes, compares your real-time condition to your average fitness level) Yes
Lactate threshold (through analysis of your pace and heart rate, estimates the point where your muscles start to rapidly fatigue) yes (with compatible accessory)
Run workouts Yes
Race predictor Yes
Foot pod capable Yes

 

Golfing Features

Yardage to F/M/B (distance to front, middle and back of green) Yes
Yardage to layups/doglegs Yes
Measures shot distance (calculates exact yardage for shots from anywhere on course) Automatic
Digital scorecard Yes
Stat tracking (strokes, putts per round, greens and fairways hit) Yes
Garmin AutoShot™ Yes
Auto CourseView updates Yes
Green View with manual pin position Yes
Hazards and course targets Yes
TruSwing™ compatible Yes
Round timer/odometer Yes

 

Outdoor Recreation Features

Preloaded outdoor recreation profiles

Hiking, Climbing, Mountain Biking, Skiing, Snowboarding, XC Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing, Jumpmaster, Tactical

Point-to-point navigation Yes
Bread crumb trail in real time Yes
Back to start Yes
TracBack® Yes
UltraTrac mode Yes
Around Me mode Yes
Elevation profile Yes
Distance to destination Yes
Barometric trend indicator Yes
Storm alert Yes
Trail run auto climb Yes
Vertical speed Yes
Total ascent/descent Yes
Preloaded topographical maps Yes
Future elevation plot Yes
Downloadable cartography support Yes
Compatible with BaseCamp™ Yes
GPS coordinates Yes
Projected waypoint Yes
Sight 'N Go Yes
Area calculation yes (via Connect IQ™)
Hunt/fish calendar yes (via Connect IQ™)
Sun and moon information yes (via Connect IQ™)
Dual grid coordinates  

 

Cycling Features

Preloaded cycling profiles

Biking, Indoor Biking

Courses Yes
Bike lap and lap maximum power (with power sensor) Yes
Race an activity Yes
Time/distance alerts (triggers alarm when you reach goal) Yes
FTP (Functional Threshold Power) yes (with compatible accessory)
Garmin Cycle Map (routable cycling-specific street map) Yes
Compatible with Vector™ (power meter) Yes
Power meter compatible (displays power data from compatible third-party ANT+™-enabled power meters) Yes
Compatible with Varia Vision™ (head-mounted display) Yes
Compatible with Varia™ radar (rear-facing radar) Yes
Compatible with Varia™ lights Yes
Speed and cadence sensor support (with sensor)

yes (ANT+® and Bluetooth® sensors)

 

Swimming Features

Preloaded swim profiles

Pool Swimming, Open Water Swimming

Pool swim metrics (lengths, distance, pace, stroke count/rate, calories) Yes
Stroke type detection (freestyle, backstroke, breaststroke, butterfly) Yes
Swim efficiency (SWOLF) Yes
Drill logging Yes
Pool swim workouts Yes
Open-water swim metrics (distance, pace, stroke count/rate, stroke distance, calories) Yes
Heart rate (real-time during rests, interval and session stats during rests, and automatic heart rate download post-swim) yes (with HRM-Tri™ and HRM-Swim™)

D2 Charlie - Nahkrihmaga

  • D2 Charlie nahkrihmaga
  • Must silikon asendusrihm
  •  Garmin Pilot rakenduse prooviversioon
  • Arvuti-/toitejuhe