Poe navigeerimine

Sulge

DJI Mavic 2 Fly More Kit

Tootekood: MAV2FMC

379,00€

Toode järelmaksuga ~ 11,51€
Arvutan kuumaksu

Toode kohal: Jah
*Kaup kätte kiirkulleriga 21.09, pakiautomaadist varasemalt 22.09

Komplekt Mavic 2 Fly More sisaldab kahte Intelligent Flight akut, Mavic 2 autolaadijat, akulaadija jaoturit, aku toite adapterit, madala müratasemega propellereid ja Mavic 2 õlakotti. Pakkudes sulle igakülgset tuge filmimise ajal.

Mõlema Intelligent Flight aku maht on kuni 59,29 Wh ja kummagi maksimaalne lennuaeg on 31 minutit. Sisseehitatut DJI inteligentse akuhaldussüsteemi abil jälgitakse aku olekut ja antakse sellest reaalajas infot, mis võimaldab sul vähem keskenduda energiatarbimisele ja rohkem lendamisele

Mavic 2 autolaadija abil saate sõidu ajal akusid laadida ning selle maksimaalne väljundvõimsus on kuni 80 W. Sellel on ka madalpinge kaitsmise tehnoloogia, mis tagab, et laadimine ei takista sinu auto tavapärast käivitamist. 

Akulaadimisjaam suurendab tõhusust, laadides akusid järjestiku vastavalt nende järelejäänud voolule, kõige varem laetakse rohkem täislaetud akud. Tänu akulaadimiskeskuse kokkupandavale kujundusele on seda mugav, kuhu iganes minnes, kaasas kanda. Kui kasutate seda koos autolaadija või akulaadijaga, saate nautida kuni nelja laadimisporti.

Aku toitepanga adapter muudab sinu Intelligent Flight akud suure võimsusega akupankadeks. Igal aku toiteploki adapteril on kaks A-tüüpi USB-porti, mis pakuvad 10 W topeltväljundit, võimaldades sul täielikult nutitelefoni laadida, kasutades vaid 20% ühest akust. 

Komplekti kuulub ka kaks paari madala müratasemega propellereid. Need järgmise põlvkonna propellerid võtavad kasutusele uhiuue aerodünaamilise disaini, mille tulemuseks on vaiksem lend, suurem efektiivsus ja pikem lennuaeg.

Mitmekülgne Mavic 2 õlakott on loodud spetsiaalselt Mavic 2'e jaoks. See mahutab ühte drooni, ühte pulti, nelja Intelligent Flight akut, nutitelefoni, lisa propellereid, ND-filtreid, kaableid, microSD-kaarte ja palju muid tarvikuid.

  • Intelligent Flight Batteries × 2 
  • Mavic 2 Car Charger × 1
  • Battery Charging Hub × 1
  • Battery to Power Bank Adapter × 1
  • Low-Noise Propellers × 2 Pairs
  • Mavic 2 Shoulder Bag × 1

Brändid