DJI Spark Aku (1480 mAh)

Tootekood: CP.PT.000789

59,00€

* Hind püsikliendile.
Kaup laos: Jah
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 19.01.2019
Lisa ostukorvi

Toode lisatud ostukorvi

TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.

Info täiendamisel!

SPARK

Haara momendist
See on Spark, mini droon millel on DJI tehnoloogia, mis võimaldab sul haarata momendist mil iganes sa tunned ennast inspireeritult. Intelligentse lennukontrolli, mehhanilise gimbali ning uskumatu pildikvaliteedi abil laiendab Spark teie loomingulist piiri.

Kiire start
Tänu FaceAware-le tunneb droon ära sinu näo ning tõuseb lendu sinu käest. Sekundid peale drooni sisselülitamist hõljub see juba õhus.

Lihtne kontroll
Teil on võimalik teha imelisi aerofotosid lihtsalt käega žestikuleerides, selle jaoks pole vaja eraldi pulti või telefoni.

Create with Ease
Intelligentsed lennurežiimid ja intuitiivsed juhtimis omadused aitavad teil luua filmikunstilisi aerofotosi vaid mõne liigutusega.

Töötle ja jaga
Teil on võimalik töödelda ning koheselt jagada sotsiaalmeediasse oma videosi tänu DJI GO 4 app-iga. DJI GO 4 app pakub veel hulgaliselt filtreid ja töötlemisvõimalusi. 

Intelligentsed lennurežiimid

QuickShot
Lase Spark-il teha professionaalseid võtteid just sulle. QuickShotiga on sul võimalik jäädvustada imelisi hetki.

TapFly: Lend sinu käeulatuses
TapFly režiimis lendab droon just sinna, kuhu soovid ning samal ajal jälgib takistusi. Tee üks näpuvajutus telefoni ekraanil ning Spark võtab suuna sinna, kuhu vajutasid. Jäädvusta korduvalt hetki kasutades ainult oma sõrmi.

ActiveTrack: Jälgi sihtmärki
Kasutades ActiveTracki, tunneb Spark automaatselt ära erinevad objektid ja nende suurused. Spark jälgib neid objekte vastavalt nende liikumiskiirusele. See režiim muudab jälgimise lihtsamaks ja usaldusväärsemaks.

Žestid
Sul on võimalik juhtida oma drooni kõigest käega žestikuleerides. PalmControl režiim võimaldab juhtida drooni käe abil, puldi ning telefoni võid koju jätta.

Kõrgkvaliteetne kaamera

Mehaaniline gimbali stabiliseerimine:
Sparki 2-teljeline mehaaniline gimbal ja UltraSmooth tehnoloogia vähendavad oluliselt rappumist. Tänu sellele on kaadrid stabiilsed ja detailsed.

Võimas objektiiv: Jäädvusta terve maailm
Kõik Sparki jäädvustatud pildid on ühtlaselt teravad ning nendes on väga vähe värvimoonutusi. Spark-i kaameral on f/2.6 lainurk-objektiiv 25mm fookuskaugusega. Viis elementi on paigutatud ühte tihendatud raami.

1/2.3" Sensor: Salvesta rohkem detaileVäiksel ja kompaktsel Spark-i kaameral on 1/2.3 tolline CMOS sensor mis võimaldab jäädvustada stabiliseeritud videot 1080p ning fotosid 12MP juures. Suuremad pikslid tähendavad seda, et Spark on tundlik valgusele ning jäädvustab värve täpselt.

Mitu võtterežiimi: mitmekülgne fotograafia.
Spark-il on peal kõik eelnevad DJI droonide võtterežiimid  ning ka kaks uut režiimi: Pano ja ShallowFocus.

Lennuvõimekus

Võimas tõukejõud: Kiirus ja täpsus.
Tänu oma aerodünaamilisele, kergele ja kavalale disainile lendab Spark õhus minimaalse tuuletakistusega.
Gimbal ja kaamera on kohakuti drooniga, mis suurendab oluliselt drooni stabiilsust. Tugev tõukejõud võimaldab stabiilset lendu ka tugeva tuulega. Täpne lennujuhtimise süsteem teeb lendamise lõbusaks ja intuitiivseks.

HD Wi-Fi Video ülekanne: Lenda kaugemale, avasta rohkem
Uuenduslik HD Wi-Fi tehnoloogia võimaldab reaalajas üle kanda 720p videot kuni 2 kilomeetri kauguselt.

Püsi Õhus: Kompromissitu lennuaeg.
Spark pakub täis akuga kuni 16 minutit lendu, mille tulemusena saad jäädvustada rohkem kaadreid.

FPV Lendamine
Lülita sisse Sport režiim ja vallanda Spark-i kiirus. Sport režiimil läheb gimbal automaatselt FPV režiimi. Kui soovid täiuslikumat FPV kogemust, siis haara DJI Goggles-id ja avasta maailma uuest vaatenurgast.

Lennuohutus

Autonoomne lennusüsteem
Sparki FlightAutonomy süsteem sisaldab endas positsioneerimissüsteemi(VPS), 3D tuvastamise süsteemi, kahesagedusliku GPS-i ja 24 võimsat andmetöötlus tuuma. Tänu sellele lendab Spark täpselt ja turvaliselt ning maandub ohutult. 

Tagasi koju: Murevaba lend
Nagu ka kõik eelnevad DJI droonid, naaseb ka Spark koju. Kui aku saab tühjaks, ühendus kaob või vajutad naase koju nuppu, siis Spark lendab turvaliselt tagasi koju. Sparki allapoole suunatud kaamera jäädvustab pildid kodu punkti alast ja kasutab neid hiljem ohutuks maandumiseks.

Flight Protection: Lenda targemini
DJI GEO süsteem annab sulle märku, kus drooniga lendamine võib osutuda probleemseks, nagu näiteks lennujaamad või staadionid. See süsteem tagab piisava info, et lennata Sparkiga ohutult ning vastutustundlikult.

Intelligentne aku:Jõudlus ja turvalisus
Spark kasutab optimaalseks jõudluseks kõrge energia tihedusega LiPo akut. 12 intelligentset kaitsefunktsiooni aitavad kaasa ohutule lennule. Sparki aku hindab järelejäänud lennuaega ja annab reaalajas teada, millal maanduda. 

Capacity: 1480 mAh
Voltage: 11.4 V
Battery Type: LiPo 3S
Energy: 16.87 Wh
Net Weight: Approx. 0.2 lbs (95 g)
Charging Temperature Range: 41°F to 104°F (5°C to 40°C)